SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdjecia do oceny - dalasza redukcja ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1982

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6338
Witam, akurat mam lekki uraz barku ale to nie o tym. Chce dowiedziec sie co myslicie, czy dalsza redukcja czy moze spokojnie zwiekszac kcal i isc w kierunku masy bo przyznam ze ta redukcja juz mnie meczy, jestem typowym endo i aktualnie spozywam okolo 2300kcal z tego białko-160g/kg, WW-200g/kg i reszta tłuszczy czyli około 96. Mam tez taki troche dziwny problem bo rano na czczo wygladam w miare ok ze to tak nazwie, a z biegiem dnia jak zjem sniadanie, obiad, kolacje i pije duzo plynow to brzuch robi sie tak jakby o kilka cm wiekszy i wygladam na bardziej zalanego, czy to normalne ? Gdyby sie przydalo to:
Wiek-19lat
Waga-dziś rano 72kg
Pas-78cm
i w sumie tyle, mierze tylko pas i sprawdzam wage.

Oto fotki do oceny:

















Zmieniony przez - podgur222 w dniu 2014-05-03 09:47:06

Zmieniony przez - podgur222 w dniu 2014-05-03 10:21:49
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 958 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7761
Teraz masuj , już nie redukuj.
Brzuch z dniem może być nadęty od jedzenia albo gromadzi gazy więc to normalne :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6338
Dzieki za odpowiedz. niestety na brzuchu szczególnie gdy np siedze robi sie fałda i to mnie troche martwi, do tego te boki.. sam nie wiem, nie chce zmniejszac ilosci kcal bo to i tak mało a nie chce byc głodny, zawsze mozna dodac aeroby ale ostatnio brakuje mi czasu. :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 958 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7761
Fałdki podczas siedzenia to normalne , a i te Twoje boczki wcale nie są duże ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Podłączam się pod opinię o sylwetce bo wyglądam chyba identycznie.
No przynajmniej 30 kwietnia tak wyglądałem

Kolego jak sprawa wygląda z brzuchem jak siedzisz ? Fałdki są ale tragedia czy jak ?

Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2014-05-03 14:24:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6338
miło ze zainteresowanie tematem rosnie ale mam nadzieje ze ktos jeszcze zerknie bo mam dylemat :D mam zrobic zdjecie mojego brzucha podczas siedzenia ? no fałda jest, zapewne to nie jest sama skóra tylko tłuszcz też ale to pewnie wina tego, że kiedys w wieku 15 lat wazyłem prawie 100kg i bylo okolo tyle samo w pasie, typowy endo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 150 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24384
No falda zawsze jak sie siedzi wybija, sam mam ten dylemat, redukuje juz 3 miech. Chyba zaloze podobny temat, sam sie zastanawiam "co dalej". Pozdro czystej masy ; p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6338
Chyba koncze redukcje, nawet jakbym chcial dalej redukowac to teraz doskwierają mi kontuzje/urazy która znacznie utrudniają mi to zadanie. Teraz chyba zrobie miesiac przerwy od wszystkiego ale bilans kcal zostawie taki jaki mam aktualnie - co o tym myslicie ? Chyba nie powinno mnie zalac ? Przyjdzie jeszcze czas na konkretną wycinke.. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 958 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7761
Możesz zostawić bilans kcal - nie powinno Cię zalać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6338
Tez tak mysle kolego ;) za jakis czas co tydzien bede dodawal po 100 kcal zeby dojśc do mojego zerowego bilansu, zobaczymy co z tego wyjdzie :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna + trening -> ocena

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny ;)

WHEY premium