SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny 90KG redukcja

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2640

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 249
Witam. Proszę o opinie czy z dietą wszystko ok, jeżeli nie to mile widziane wskazówki co zmienić. Do posiłku 4 i 5 zjadam sporo warzyw ale nie wliczam ich w bilans. Ćwiczę siłowo 3 razy w tyg trening FBW, po nim cardio około 30 min, do tego 2 razy trening piłkarski.

Z góry dzięki za pomoc.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
wojo zmc
Jest już lepiej, z wędzonymi nie ma tak na prawdę problemu jeśli nie jesz skóry z nich druga sprawa czy to naturalnie wędzone ryby czy moczone i aromatyzowane lecz to temat z technologii.
Pozdrawiam


chcesz pow8edziec ze subst toksyczne wytearzane w procesie wedzenia jak np najprostszy benzopiren nie przenika do m8esa ryby tylko do skory?
2

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
do posilku 4 i 5 dorzucilbym warzywa

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
rescuediver
do posilku 4 i 5 dorzucilbym warzywa


czytaj, co autor pisze. napisal jasno, ze do 4 i 5 daje mnostwo warzyw ale nie wlicza
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
do autora tematu - wstaw jeszcze ankiete dzialu, bo nic o Tobie nie wiadomo.

dieta pozostawia wiele do zyczenia. proponuje zaczac czytac posty podwieszone tego dzialu i sprobowac to ulozyc z wieksza swiadomoscia

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
sory nie doczytalem :) od razu skupilem sie na diecie hehe

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 249
Jest to moja pierwsza dieta więc domyślam się że będzie trochę do przerobienia . Dlatego mam nadzieję ze ktoś mi ją tu pomoże w miarę ogarnąć

WZÓR PRAWIDŁOWO WYPEŁNIONEJ ANKIETY
Płeć : mężczyzna
Wiek : 27
Waga : 90
Wzrost : 178
Obwód klatki : 105
Obwód ramienia : 38
Obwód talii : 90
Obwód uda : 62
Obwód łydki : 43
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 25%
Aktywność w ciągu dnia : praca
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia - FBW, w DNT trening piłkarski
Odżywianie : staram się jeść zdrowo lecz czasami zjem jakiegoś fast fooda
Cel : redukcja
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : brak jakichkolwiek chorób
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty :brak
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak
Stosowane wcześniej diety : brak diety po prostu starałem się jeść zdrowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
zacznijmy zatem od podstawowej rzeczy, czyli Twojego zapotrzebowania na kalorie. liczyles to w ogole, czy suma kalorii ze zrzutu jest na zasadzie - bo mi tyle akurat wyszlo?

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 249
Liczyłem i wyszło mi około 3400 do utrzymania wagi więc zbiłem 500 żeby redukowało...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
zacznij sobie od 3200kcal. rozloz to sobie na makroskladniki i zacznij sobie tak:
2g bialka/kgmc
1.2g tluszczu/kgmc
pozostale kalorie to weglowodany

i stworz diete raz jeszcze pod nowe makro.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 249
Jak to teraz wygląda?



czellista
zacznij sobie od 3200kcal. rozloz to sobie na makroskladniki i zacznij sobie tak:
2g bialka/kgmc
1.2g tluszczu/kgmc
pozostale kalorie to weglowodany

i stworz diete raz jeszcze pod nowe makro.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
makro ok, zatem i kalorycznosc ok.

jednak dieta wola o pomstwe do nieba. musisz to urozmaicic. wprowadz tluste miesa zeby podbic troche tluszcze nasycone. wprowadz ryby jak makrela, sledz, losos, sardynki, szprotki, mintaj, bo brakuje Ci o3 w diecie. ryz to nie jedyne zrodlo wegli, masz kasze, ziarna, bataty, ziemniaki, moznaby wymieniac i wymieniac.

naorawde wejdz w posty podwieszone i zacznij czytac.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmniejszenie ilości białka w diecie

Następny temat

Potrzebna dieta na redukcje

WHEY premium