SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Yagienka, szuka porady i kopa w D!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18061

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
yagienka, moglabym, ale mam duzo zajec, a ty wlasciwie sie zjawiasz i znikasz... to prawde powiedziawszy mi sie nie chce.

Wspolczuje z noga, na prawde glupia sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 705
nie dziwie sie, ze ci sie nie chce. trudno. ja sie pojawiam i znikam bo nie umiem pisac ani specjalnie nie lubie (pewnie dlatego, ze nie lubiee :P). W takim wypadku (jeśli można) prosze o usuniecie tematu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 705
Drogie Panie!
Przepraszam,że byłam taka do kitu :( Teraz naprawdę potrzebuje kopów i wsparcia.

Od jutra wracam do diety. Jeżeli pozwolicie to nie będę sprawdzać swojej wagi, bo robię właśnie siłę na siłowni i po prostu zwyczajnie nie chce sobie psuć humoru swoją wagą.

Podam jutro wymiary a fotki wrzuce jak tylko aparat do mnie wróci.
Wracam do założeń wcześniej mi podanych przez Obliques czyli 2000 kcal 150 g bialka , 200 g węgli i reszta tłuszczu to chyba było 67 g. Bardzo proszę o wsparcie. Bez was mi się nie uda, a naprawdę bardzo mi zalezy na tym aby pozbyć się zbędnego balastu.

Błagam dajcie mi szanse....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ale nic sie nei zmieniło? Ile razy cwiczysz siłowo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1335 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8969
.

Zmieniony przez - Isia w dniu 2012-01-10 09:19:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 705
Waga się zmieniła (zważyłam się jednak). Obwody też się zmieniły. Sylwetka podobno też się zmieniła, siła wzrosła.

Siłowo trenuję 2 razy w tygodniu pod okiem trenera. Zaraz właśnie sie zawijam na siłownie. :) Po treningu wypisze wymiary.

Edit: Wymiary
waga: 81,1 kg
biodra: 104 cm
talia: 73,5 cm
obw na wys. pępka: 82
brzuch: 88
udo prawe: 66,5 ; nad kolanem : 54
udo lewe: 66 ; nad kolanem: 53,5
biust: 92
pod b.: 83
łydki: 38
bicepsy : zapomniałam zmierzyć

Dzisiaj na siłowni robiłam klatkę, triceps i nogi, cały czas jest progres :)



Zmieniony przez - Yagienka w dniu 2012-01-10 15:39:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 705
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 705
Miska z dzisiaj. Dzisiaj mam tylko 1,5 h sparringow.

Posiadam elektroniczny kalipers tylko musze baterie w nim wymienić i będe mogła wtedy fałdy zmierzyc :)

Rozpisywać trening na siłowni? Czy jak jestem prowadzona przez trenera to nie ma co?




Zmieniony przez - Yagienka w dniu 2012-01-11 15:34:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 705
Nie wiem czy ktoś to czyta , ale mam nadzieję, że uda mi się odbudować wasze zaufanie ;)

Jestem już dzisiaj po siłowni, dzisiaj były barki,sztanga do brody, MC i biceps. Progres jest cały czas :)

MC robiłam dopiero drugi raz i dzisiaj poszło 100 kg 5 razy w ostatniej serii :)

Dzisiaj jeszcze technika wieczorem. Po treningu wrzuce miske z dzisiaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Filmik z MC poprosimy

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CHLEB OSKROBA SOJOWY

Następny temat

dieta redukcyjna- prośba o ocenę

WHEY premium