SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Yagienka, szuka porady i kopa w D!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18064

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 705
Cześć! Wróciłam we wtorek, waga wskazała znowu 81 kg , więc w sumie jestem zadowolona, szczególnie, że było to po podróży w której wpadlo mi kilka piw i dużo syfiastego jedzenia. A wszystko dlatego, że wróciłam ze złamanym sercem... Wczoraj się już ogarnełam i się trzymam :)

Przywiozłam z zawodów złoto i srebro, w sumie jestem zadowolona ;)

W weekend sprawdzam maksy na siłowni... i od nastepnego tygodnia zaczynamy wytrzymalosc :)

Wrzucam miche ze wczoraj, wieczorem wrzuce jeszcze dzisiejszą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5434 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41059
a w jakich konkurencjach te medale? gratuluję sukcesów!

http://www.sfd.pl/t856312.html
http://tnij.com/5Rd9Z

In both architecture and human beauty, form follows function - Mark Rippetoe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 705
Dziękuję :) nie moge zdradzic co by sie nie chce zdradzic kim to ja jestem ;)


Zmieniony przez - Yagienka w dniu 2012-02-03 11:21:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ale fajnie, super gratulacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
natasza__ Redakcja SFD Moderator
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2809 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31546
Yagienka
nie moge zdradzic co by sie nie chce zdradzic kim to ja jestem ;)




ale gópio

Zmieniony przez - natasza__ w dniu 2012-02-03 20:07:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 705
Dziękuję :)

No strasznie gópio ;) ale co zrobić, mój światek jest bardzo mały i troche ludzi jest tu na forum, a naprawde nie chcialabym zeby ogladali takie moje fotki i wszystko wiedzieli ;)

Nietety nie ma rozpisek ze wczoraj i dzisiaj - nie ogarnełam, ale miska czysta :)

Dzisiaj rano waga pokazała mi 80,4 z czego bardzo się cieszę :) widzę, że jest lepiej. We wtorek napewno sie pomierze i moze jakies fotki zrobie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 649 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12356
Witaj,

Jejku - z tym swędzeniem brzucha to mam to samo. Też jestem gruszka (wymiary mam niemal identyczne jak Ty) i też strasznie brzuch mnie swędzi przy bieganiu. Mąż się zawsze ze mnie śmieje że jak biegniemy na bieżniach obok siebie to ja się ciągle drapie i czerwony brzuch po zejściu z bieżni.
Przesiadłam się na wioślarza ostatnio, tam nie ma tego problemu.

Edit: teraz widzę że to w Twoich starych wypiskach było


MC robiłam dopiero drugi raz i dzisiaj poszło 100 kg 5 razy w ostatniej serii :)


Rany, nieźle. 100 kg dla mnie brzmi jak abstrakcja:)

Zmieniony przez - Danones w dniu 2012-02-05 19:20:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 705
Uwaga, uwaga, chwale sie ;) Wycisnelam wczoraj stowe na klate , niestety nie jakos pieknie technicznie , bo lewy reka padla, i najpierw poszla do konca prawa potem lewa no i troche odbite, mam filmik, ale niestety z moimi danymi :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 705
Fela, dzieki :)

miska z dzisiaj

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CHLEB OSKROBA SOJOWY

Następny temat

dieta redukcyjna- prośba o ocenę

WHEY premium