SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Utrata tłuszczu - demitologizujemy aeroby

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 280099

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 103 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2871
tak jak Tyka mi częstwo swoimi wypowiedziami nie odpowiada (hrhrhrhf ;p) tak teraz się z nim jednak zgodzę i obiema łapkami chamsko pod jego txt podpiszę.

www.kasiamrozek.megacenter.pl

czemu wszystko co mnie interesuje jest trudniejsze od tego, co mnie nie interesuje...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
muszę się pochwalić ....
są ludzie którzy w sumie zastosowali rady tylko z jednego posta i mają gigantyczne postępy w walce z tłuszczem i to mnie cieszy jak cholera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
Trening siłowy najlepiej spala tłuszcz..., czyli stwierdzenie że ćwicząc brzuch nie można spalić tłuszczu jest nieprawdziwe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
ale wyrwales z kontekstu, tu chodzi o calosciowy trening oporwy calego ciala a nei wybranej parti
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 103 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2871
ale jednak rację ma.
nawet czytając gazetę można spalać tłuszcz. A jak się wcześniej ćwiczyło np. brzuch to tym lepiej :D

www.kasiamrozek.megacenter.pl

czemu wszystko co mnie interesuje jest trudniejsze od tego, co mnie nie interesuje...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale z praktycznego punktu widzenia ilość tłuszczu spalana w trakcie czytania gazety jest tak mała że można ją pominąć

równiez ilość spalana w trakcie ćwiczeń wyłącznie mięsni brzucha jest do pominięcia - ilez to może spalić 150-200 kcal ? nawet nie wiem czy tyle

i to jest błąd w rozumowaniu, bo minimalizuje się zarówno spożycie jak i spalanie kalorii, a najskuteczniej się spala tłuszcz przy maksymalizacji wysiłku połączonej z relatywnie wysokim spożyciem (deficyt kaloryczny pochodzi w całości "z ćwiczeń" a nie "z diety")



Zmieniony przez - Tyka w dniu 2006-02-03 11:08:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 103 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2871
prawda,
po prostu zdanie mówiące, że podczas ćwiczeń brzucha nie spala się fatu nie jest prawdziwe.
Co nie znaczy, że ilość spalanego fatu da się w ogóle zauważyć/odczuć/ - da jakieś efekty.

www.kasiamrozek.megacenter.pl

czemu wszystko co mnie interesuje jest trudniejsze od tego, co mnie nie interesuje...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to jest dzielenie włosa na czworo

z praktycznego punktu widzenia nie spala się

ale, w sytuacji gdy na brzuchu zalega słabo ukrwiony, uparty tłuszcz, ćwiczenia takie mogą wspomóc spalanie poprzez właśnie zwiększenie ukrwienia i ułatwienie mobilizacji wkt z adipocytów, etc. z tym że tłuszcz uwolniony trzeba jeszcze spalić a do tego musi być deficyt kaloryczny skądinąd pochodzący ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Siemka niedlugo chyba bede sie zabieral za redukcje i mysle wlasnie o treningu silowym + HIIT
Tylko mam takie pytanie na worku bokserrskim mozna by bylo go zrobic czy najlepsze bedzie jednak bieganie?
Pozdro

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1266 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11944
Bieganie lepsze wg mnie Worek treningowy mozesz dodać do biegania lepsze efekty i oczywiscie dieta + Siłownia to podstawa


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tuńczyk na noc...

Następny temat

sniadanie bez wegli

WHEY premium