SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Utrata tłuszczu - demitologizujemy aeroby

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 280224

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74703
tez macie tak jak zaczynacie hiit ze zakwasy na lydkach i wogle w czasie biegu lydy czujecie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2363 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20539
hmmmm lyd nie czuje zbytnio ale podrosly troche bo wogule wczesniej ich nie cwiczylem i nie bylo widac miesnia a teraz to sie robi takajakby narośl

choc wątroba z dnia na dzien
mi gnije to i tak kupie 100metki i je zarzyje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74703
a ile juz robisz hiit i do ilu interwalow doszedles ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak to jest jak się coś robi d****nie i bez wystarczającej wiedzy - na dietach low carb o ile się cokolwiek ćwiczy należy robic ładowania węglowodanami co minimum 5 dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2363 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20539
hmmmmmm ja robie tak

schodze po dosyc dlugich schodach potem biegne 2spritny 2truchty odpoczywam chwilke i znowu to samo potem wbiegam po tych schodach i jestem gotowy nei moge oddechu zlapac i daje rade


tyka czemu na low carbie nie mozna hiita robic? mi wszystko ladnie idzie na silowni tez jakby mocy przybywalo zdnia na dzien

aaa zapomnialem dodac sprint trwa jakes 15sek truchcik jakes 40
a hiita robie od zeszlego poniedzalku 3x w tyg

aa tyka moze chodzi o to ze miesnie sie popalą? heh zajzyj w moj profil mam dosyc duzo na sobie 16letniego fatu bo zawsze bylem laps wienc chyba mojemu organizmowi nie przyjdzie do glowy zeby zjeść miesko ktore wypracowalem

Zmieniony przez - kamil1982 w dniu 2005-12-08 07:24:15

choc wątroba z dnia na dzien
mi gnije to i tak kupie 100metki i je zarzyje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74703
"tak to jest jak się coś robi d****nie i bez wystarczającej wiedzy - na dietach low carb o ile się cokolwiek ćwiczy należy robic ładowania węglowodanami co minimum 5 dni " - tyka a jesli ktos ma dla przykladu ok. 20%bf ? to tez co 5 dni od razu ? ja akurat jestem na tkd to ladowania mam co drugi dzien...

Zmieniony przez - obelixik w dniu 2005-12-08 13:30:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie jest ważne ile masz tłuszczu - częstość ładowań jest uzależniona od intensywności i częstości ćwiczeń

inna sprawa to ile tych węgli się je - im wiecej tłuszczu tym mniej - proste

na TKD w ogóle nie ma ładowań, bo nie ma nadkompensacji - jest po prostu posiłek węglowodanowy po treningu i to wszystko

Zmieniony przez - Tyka w dniu 2005-12-08 13:33:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74703
no tak, takie mini-ladowanko
...
Napisał(a)
Usunięty przez Tyka za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2363 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20539

choc wątroba z dnia na dzien
mi gnije to i tak kupie 100metki i je zarzyje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1271 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13387
pytanie na przyszlosc:
1.) czy polaczenie HIT+HIIT byloby dobre?? od czasu do czasu wrzucilbym tabate, zastanawiam sie tez czy HIIT daloby sie zastapic intensywnym treningiem kosza
2.) jakby wygladal HIIT na basenie ?? nie znalazlem w wyszukiwarce

Zmieniony przez - trzy kawki w dniu 2005-12-11 14:29:17

doradca w AD

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tuńczyk na noc...

Następny temat

sniadanie bez wegli

WHEY premium