SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na klatkę piersiową

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5594

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4525
Zacznę od tego, że mam 14 lat, max na płaskiej 72,5 kg. Mam pytanie odnośnie ilości serii, ponieważ wydaje mi się, że jest ich trochę za dużo. Dodam jeszcze, że ćwiczę w domu, więc nie mam dostępu do żadnych maszyn.

Ławka płaska, wyciskanie sztangi 5x 7powt 55kg / 4x 6powt 52.5 / 3x 6powt 50 / 3x 10powt 40
Ławka skośna, wyciskanie sztangi 4x 10powt 40kg
Rozpiętki hantlami 3x 10 powt 8kg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 69 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 522
Zacznijmy od tego jaki jest Twój cel sylwetkowy i dieta. Generalnie jeśli chodzi o wyciskanie na płaskiej wystarczy Ci 4x12-10-8-6 z progresją ciężaru. Do treningu dołóż podciąganie, dipsy i pompki. Przy wyciskaniu na klatke (PRZY PRAWIDŁOWEJ TECHNICE RZECZ JASNA), spróbuj: nie, mając nóg na ziemi, a w powietrzu, tak jak na przykład przy spięciach brzucha po prostu podnieś nogi wyciskając na klatkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777678
Nic to co napisałeś nie mówi czy jest na klatkę za dużo czy za mało. Dieta jest? Jak wygląda dieta i postępy?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4525
rion10
Nic to co napisałeś nie mówi czy jest na klatkę za dużo czy za mało. Dieta jest? Jak wygląda dieta i postępy?

Klatke ćwicze co 3 dni. Co 3-4 trening dodaję 2,5 kg na sztangę. Diety jako takiej nie mam, jem zdrowo, bez słodyczy. Nie chce mi się każdego posiłku ważyć i obliczać kalorii. Wiem, że zjadam ok. 3000 kcal. Białka ok. 140g.


Zmieniony przez - sdgf125 w dniu 2018-08-23 13:35:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Rozpisz cały trening co z czym łączysz wtedy siezoabaczy jaką masz objetość treningową

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4525
anubis84
Rozpisz cały trening co z czym łączysz wtedy siezoabaczy jaką masz objetość treningową


Ćwiczę codziennie z podziałem klatka+triceps, barki+plecy, nogi+biceps. Interesuje mnie tylko czy nie jest to za często i czy mięśnie w takim czasie mają kiedy się zregenerować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
klatka+triceps, barki+plecy, nogi+biceps i koljeny dzien od nowa klatka+triceps, barki+plecy, nogi+biceps ?

Barki po klatce i tricepsach tak słabo troszkę

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4525
anubis84
klatka+triceps, barki+plecy, nogi+biceps i koljeny dzien od nowa klatka+triceps, barki+plecy, nogi+biceps ?

Barki po klatce i tricepsach tak słabo troszkę


To jak byś proponował to rozłożyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Lepiej jakbys ćwiczył pod okiem kogos doświadczonego. W tym wieku latwo sie uszkodzić. Lepiej wiec by ciężary graly u Ciebie drugoplanowa role.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jesli trenujesz codziennie bez regeneracji to nie bardzo, nie tyle co o podział mi chodzi tylko o treningi non stop

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777678
sdgf125
rion10
Nic to co napisałeś nie mówi czy jest na klatkę za dużo czy za mało. Dieta jest? Jak wygląda dieta i postępy?

Klatke ćwicze co 3 dni. Co 3-4 trening dodaję 2,5 kg na sztangę. Diety jako takiej nie mam, jem zdrowo, bez słodyczy. Nie chce mi się każdego posiłku ważyć i obliczać kalorii. Wiem, że zjadam ok. 3000 kcal. Białka ok. 140g.



Zmieniony przez - sdgf125 w dniu 2018-08-23 13:35:38


To klatka może mieć za dużo jeśli co 3 dni wjeżdża taki trening. Nogi też tak często trenujesz?
Skoro nie liczysz i nie ważysz to nie wiesz ile czego zjadasz.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening fbw co drugi dzeń a regeneracja.

Następny temat

Trening weekendowy 3 dni pod rząd

WHEY premium