SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy warto zmieniać trening na klatkę piersiową?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 647

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 747
Witam wszystkich i przepraszam z góry jeżeli taki temat już był(szukałem w wyszukiwarce, ale nie znalazłem odpowiedniej odpowiedzi do wszystkich moich pytań).
Otóż trenuje od jakiegoś czasu, ale w dalszym ciągu w porównaniu do innych partii mięśni, moje mięśnie piersiowe nie rosną w takim stopniu jak inne(raczej nawet powiedziałbym że bardzo mało). Mój trening na klatę składa się z:
3 serii x20 pompek na podpórkach ( takie coś: http://media.thesimplygroup.com/stockimages/Nike_Push_Up_Grips_-_Black_and_Orange/93235/1/3.jpg )
4 serii x15 wyciskania na płaskiej ławeczce
Chciałbym trenować na masę, a nie wiem czy taki trening jest dla mnie odpowiedni, proszę bardzo o jakąś fachową pomoc lub radę.
Przyrządy jakie aktualnie posiadam:
-ławeczka(regulowana, można wyciskać pod różnymi kątami),
-sztanga prosta,
-hantelki,
-i oczywiście obciążenia do nich,
Byłbym bardzo wdzięczny za jakąkolwiek pomoc.
Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 424 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6517
Po pierwsze na masę to jest DIETA. Po drugie wklej cały twój trening a po trzecie wklej kompletną ankietę wtedy coś poradzimy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 747
Ja wiem że na masę dieta to jest podstawa. Mi chodzi głównie o trening. Ćwiczę co 2 dni(nie mam planu tygodniowego). Akurat tak się składa że w ten sam dzień co ćwiczę klatę to jeszcze robię bicepsy 3 serie po 10 powtórzeń(uginanie ramion ze sztangą nachwytem stojąc - z atlasu ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 424 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6517
Bez porządnego planu niedługo przestaniesz rosnąc i klatka będzie twoim najmniejszym problemem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

fbw do oceny

Następny temat

Trening i aeroby na zrzuczenie paru kg.

WHEY premium