SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na brzuch

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2271

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12
Mam dylemat który trening wybrać na początek ABS II czy A6W?
Który waszym zdaniem jest lepszy dla początkującego?

jestem dość szczupły przy 180cm wzrostu 82cm w pasie

moim celem oczywiście jest 6-opak :D
na forum wyczytałem że trening robić co 2 dzień i 3 razy w tygodniu ćwiczenia areobowe (moze być bieganie 1h??)

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 18

Waga: 72

Wzrost: 180

Cel treningowy: kaloryfer

Staż treningowy na słowni: 0

Uprawiane inne sporty: piłka nożna, bieganie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): brak dostępu

Dieta: jem z umiarem

Przeciwskaznania medyczne: nie

Zażywane suplementy: nie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Z tego co widzę na tym filmie to nie jest russian twist ale plate twist ale w sumie też okej...

Spięcia rób z nogami na ziemi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12
i Czy podział A6W - redukcja / ABS II - masa mięśniowa; jest faktycznie prawidłowy? // TROCHE INACZEJ TO WYGLĄDA A6W - UWIDOCZNIENIE, PODKREŚLENIE, WYRZEŹBIENIE BRZUCHA. ABS2 - ROZBUDOWANIE MIESNI. czy to prawda??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Z tych dwóch planów lepszy będzie ABS2, A6W to już stary plan, który nie rozwija dolnych mięśni brzucha.
ABS@ będzie dosyć fajnym ćwiczeniem, nie uwzględnia co prawda mięśni zębatych ale efekty tego treningu powinny być zadowalające.
Oczywiście jeżeli nie jesteś zalany tłuszczem, bo najwazniejsze przy "robieniu szeciopaka" to ilość tkanki tłuszczowej.
Osoby naprawde chude, nawet bez ćwiczeń mają widoczne mięsnie, bo nic ich nie zasłania.

Zamiat aerobów proponuję HIIT, wpisz sobie w wyszukiwarce.

Więc ogólna recepta to: HIIT+Dieta+ABS2

Pozdrawiam, Venc1LQ.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 162
a6w jest na kaloryfer(niszczy bardzo grzbiet) a ABS masz na miesnie wedlug mnie ABS lepszy(moje zdanie)

Nie Liczą Się Mięśnie Tylko Osiągi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Rób zwykłe skłony i unoszenie nóg.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12
a jaka może być przyczyna tego że mięśnie z prawej strony brzucha są jakieś 0,5cm wyżej niż te z lewej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Krzywe mięśnie brzucha mogą być np. poprzez wade postawy...

Daruj sobie wszystkie te plany ABS'y, A6W itp. rób brzuch normalnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Skrzywienie kręgosłupa (mało prawdopodobne), ogólnie człowiek nie jest symetryczny dlatego jedna częśc może być wyżej, niż druga.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Popatrz sobie na zdjęcia kulturystów nie kazdy ma równy 6cio-pak, deformację sie zdarzają, mogą wypływać z genetyki.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12
skrzywienie na pewno lekkie mam jak większość osobiscie mam taki plan
poniedziałem, środa, piatek - 1. Rozgrzewka - 5 minut
2. Niemal maksymalny sprint - 15 sekund
3. Trucht - 45 sekund

Powtórzyć punkty 2 i 3 pięciokrotnie

4. Ochłonięcie - 5 minut
wtorek ,czwartek, sobota, niedziela brzuch- tylko jeśli bez abs i a6w jakie cwiczenia wykonywać- na skosne dolne i górne mięśnie brzucha?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Widzę że osoby które już na siłowni przezyły lata, nie wiedzę po co są takie treningi jak ABS2.
Chodzi tutaj trochę o aspekt psychiczny, gdy masz wyznaczony plan, łatwiej jest się go trzymać. Masz narzucony pewien rygor i dla osób które nie chcą ćwiczyć całego ciała, taki trening jest bardzo przyjemny. Człowiek może zmierzyć się ze swoimi słabościami, a plan motywuje do dalszych treningów.
A ABSII na pewno da rezultaty, więc już nie popadajmy w skrajności. Skoro chce cwiczyć ustalonym przez kogoś planem, niech to robi.

Zmieniony przez - Venc1Lq w dniu 2011-05-28 18:57:52

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do Cceny trening na redukcję + trening na rzeźbe

Następny temat

plan

WHEY premium