SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na brzuch i ręce w domu z kontuzjowanym kolanem.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 908

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 118
Witam wszystkich.

Mam kontuzje kolana i nie chce marnować czasu siedząc przed kompem na oglądaniu filmów.

Proszę was o link lub ćwiczenia na:

- klatke piersiową
- brzuch
- jakiegoś linka na dietke (aby schudnąc kilka kg i dzięki ćwiczeniom mieć jeszcze jakąś sylwetke)

Obecnie mam kontuzje prawego kolena i operacje w styczniu wieć prosze o jakieś ćwiczonka na napisane partie ciała. (apropo mam lipomastie :/ to też musze zlikwidować !!! )

Pamiętajcie mają być w domowch warunkach i bez używania nóg (ale tak bardzo) kolano nie boli aż tak żebym nie mógł nic robić.

Moja waga wynosi 87kg przy wzroście 1.73m może nie tak źle ale dobrze też nie napewno.


Z góry dziękuje za każdą odpowiedz.

P.S

Dodam że mam 16lat i duże chęci.

chce miec zdrowe nogi !!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
A jakikolwiek sprzęt masz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 192 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892
Trening na brzuch i ręce w domu z kontuzjowanym kolanem.

Dzial: Trening W Domowych Warunkach

Co Cie nie zabije to wzmocni !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
adis93meks
A jak ktoś ma hantle, sztangę, ławke i stojaki w domu to też go odeślesz do tego działu?

Zmieniony przez - adzik123 w dniu 2008-10-26 18:23:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 192 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892
Pamiętajcie mają być w domowch warunkach i bez używania nóg (ale tak bardzo) kolano nie boli aż tak żebym nie mógł nic robić.

nie,ale sam napisal w jakich warunkach to ma byc to chyba w domatorach mu najlepiej doradza


Zmieniony przez - adis93meks w dniu 2008-10-27 15:37:23

Co Cie nie zabije to wzmocni !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Mając sprzęt można ładny zestawik do domu ułożyć.


DO autora - MASZ SPRZĘT ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

początkujący

Następny temat

Trening siła/masa do oceny...

WHEY premium