SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening Simona Watesona

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2071

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20
Witam serdecznie,

Ze względu na to, że stary trening który miałem (chyba nawet jest gdzieś na tym forum) przestał kompletnie na mnie działać, poszukałem alternatywy. Znalazłem trening brytjskiego trenera Simona Watersona, z którego korzystają nawet aktorzy. Problem jest tylko taki, czy to nie jedna wielka ściema :D

Trening wygląda tak:

PONIEDZIAŁEK
ogólnorozwojowy (3x10 na każde ćwiczenie)
1. Wyciskanie olimpijskie (Clean&Press)
2. Unoszenie kolan z ciężarem
3. Step-Up z obciążeniem

WTOREK
klatka i plecy (10x4)
1. Wyciskanie na ławce pochyłej
2. Podciąganie na drążku za kark
3. Pompki z nogami położonymi na poziomie wyżej niż głowa
4. Rozpiętki na ławce pochyłej

ŚRODA
nogi (10x4)
1. Przysiady ze sztangą
2. Martwy ciąg na prostych nogach
3. Hamstring Curl (wiem co to jest, ale nie wiem jak to po Polsku się nazywa :D Chomikowanie?)
4. Wykroki ze sztangą z przysiadem

CZWARTEK
barki i ramiona (4x10)
1. Uginanie przedramion ze sztangą
2. Pompki francuskie
3. Unoszenie hantli bokiem w górę
4. Wyciskanie hantli w górę siedząc/stojąc

PIĄTEK
to samo co w poniedziałek

Proszę o pomoc, bo chcę zacząć od poniedziałku i wszelkie rady bardzo się przydadzą :D

Zmieniony przez - GHZ w dniu 2009-10-17 15:32:26
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45320
hamstrings to dwugłowe ud.

wklej wypełnioną ankietę działu.

a trening. no cóż, mnie nie robi, ale kto wie.

aha ćwiczenie na te dwójki to uginanie podudzi.

Zmieniony przez - raczek87 w dniu 2009-10-17 16:45:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 506 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4557
" z którego korzystają nawet aktorzy "
A aktorzy to co, jacyś inni/lepsi/lepiej zbudowani czy jak ?

"JAKOŚĆ ODŻYWIANIA MUSI DORÓWNYWAĆ JAKOŚCI TRENINGU"

JOHN PARILLO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20
Nie lepiej zbudowani. Jednak nie chcę mieć nigdy figury pokroju Pudziana bo mnie to nie kręci :) Mówiąc o aktorach miałem na myśli np. Matta Damona czy Daniela Craiga. Źle nie wyglądają ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45320
nie próbowałem, więc nie będę negował. niemniej dla mnie za dużo udziwnień. jest wiele ciekawych metod treningowych, traktujących ciało holistycznie i skutecznych. a wygląd matta damona czy daniela craiga to żadna rewelacja i nic poza zasięgiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20
Dla jednych rewelacja, dla innych nie :D Chciałem się tylko dowiedzieć, czy ten trening będzie jakoś działał. I czy coś można przede wszystkim do niego dorzucić. Bo w piątek i poniedziałek coś mało ćwiczeń chyba, dlatego czekam na propozycje ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377
Ja bym nic do piątku i poniedziałku nie dodawał, ewentualnie zamienił[według indywidualnych upodobań], biorąc pod uwagę, ze ćwiczysz i tak 5 dni w tygodniu. W sumie troche dziwny ten trening....Plecy i klata tak trochę po macoszemu na zasadzie push & pull....Nogi w miarę okej, tak jakby wyjęte z typowego splita...a co do barków to tez strasznie po macoszemu same barki, no i w sumie to tam jest błąd-triceps NA PEWNO robimy PO barkach.Jak sam plan zadziała-pojęcia nie mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 789
Hmm co do nóg,to zastanawiam się gdzie podziało się ćwiczenie na łydki :) Jak ćwiczyć nogi to cale a nie tylko uda. Dodałbym do planu wzniosy na palcach i nogi będą już załatwione. Następna kwestia to plecy. Samo podciąganie do karku rozwinie tylko górna część pleców, a co z dołem? Przydałby się jakiś martwy ciąg ;)Do treningu barków dorzuciłbym jeszcze ćwiczenie na kaptury. Pozostaje jeszcze przedramię i brzuch, ale to już wedle uznania. No ale pozostaje tylko ćwiczyć tym planem i podzielić się potem wrażeniami :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
GHZ

wrzuc ankietę

https://www.sfd.pl/REGULAMIN,_OBOWIĄZKOWA_ANKIETA-t501693.html

zreszttą sądząc po tym co piszesz nie miales dluższej -i owocnej w przemyslenia- styczności z treningiem

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2009-10-17 20:24:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 359 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5927
szkoda że jeszcze w weekend się nie ćwiczy i 2 razy dziennie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20
Miałem styczność ;) Czytać ze zrozumieniem proszę, to nie jest trening rozpisany przeze mnie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja...???

Następny temat

co sądzicie o moim planie???

WHEY premium