SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test niesponsorowany: "Po pierwsze - ZWIEKSZ MASE!" pods.str.41!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 70654

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Wczoraj lyknalem 2caps ZMA i musze przyznac prawie dospalem do budzika, jednak caly dzien zamulony i nie wiem co moze byc tego powodem.

Przetrenowanie, może? Albo po prostu zmęczenie.

Zmieniony przez - Piter_1988 w dniu 2012-02-17 16:25:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Również mam problem ze snem. ZMA pomoże? Budzę się po kilka razy, i nie chce mi się już o 6 spać, obojętnie o której bym się nie położył. Czy 20 czy 24.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
suple zgarneła :D mialem co jesć :P

dobre hehe

zinko, zamuła rano moze być po magnezie, ale to po wiekszych dawkach powinno występować

dodam ze na mnie zma nie działa, nawet bardziej mi sie spać nie chce niz bym nie bral

Zmieniony przez - davidooo w dniu 2012-02-17 16:34:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1163 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38165
Raczej nie po magnezie , szamalem spore dawki tj. czasami 6 tablet asparginu i było bez zamuły . Raczej zinka dopada poranny kac i stad zamuła

Ja na odmulenie mam zawsze ten sam sposob, kofa+gera i po tym bieganie po parku, Zresztą odkad robie interwały zamuła mi przeszła całkowicie.


Zmieniony przez - pit81 w dniu 2012-02-17 16:39:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
na zamulenie nie ma mocnych, samo musi z czasem przejść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
hmm moze cos w tym przetrenowaniu jest. Jakby nie patrzec ostatnie tygodnie codziennie w domu o 21, o 23 probowalem spac. Po GVT zaleca sie 3tyg regenracji, ja zamierzam zrobic 2tyg. W ciagu tych 2 tygodni zobaczymy co sie bdzie dzialo

pit- nie rob ze mnie alkoholika hehe wkoncu weekend wiec trzeba na dobry poczatek spompowac klate nastepnie pub ale bez szalenstwa mam nadzieje- z anglikami wiec nie bedzie nawet z kim szalec

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4171
no i co dostales resverastrol - bo ja jescze czekam.

xxxxxxxxxxx-----xxxxxxxxxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
ale od kiedy zma jest na sen?
testosteron jesli ktos ma braki (cynk + magnez) + lepsza regeneracja (jesli ktos ma braki magnezu)

na sen to jest walerian czy melatonina - polecam 3-5mg melatoniny

magnez dobrze dziala na regeneracje czy jesli ktos ma problemy ze skurczami,mi np. 'kolatalo' serce (?) bo nie wiem jak to nazwac
jadlem z diety cos + jakies 700mg z supli
wiec niby ponad 100% lekko - tyle ze jak zmienilem forme magnezu + ilosc o 70% jak ręka odjął

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
solaros a nie jest tak przypadkiem, ze sen jest mocno zwiazany z regeneracja?

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447




Male opoznienie, ale wkoncu ma byc regeneracja. Na treningach wiecej luzu, jednak nie ma oczywiscie opie****a sie

Wczoraj trening, nastepnie pub. Kilka piw, pusty portfel Niedlugo walka Klitscho - Chisora. Ukrainiec zapewne zrobi demolke

Jakby ktos nie widzial:









Malo spalem, caly dzien bol glowy, ogolnie slabe samopoczucie. Zapewne jedna z przyczyn jest pogoda, a druga malo snu, ale to z wlasnej winy tym razem. Trening zaliczam do srednio udanych.

Klatka piersiowa


1. Wyciskanie sztangi na lawce poziomej
60kg x 10p
80kg x 8p
90kg x 8p
100kg x 6p - poszlo by wiecej ale brak asekuracji
2. Wyciskanie sztangielek skos dodatni
22.5kg x 8p
25kg x 8p
30kg x 8p
32kg x 8p
3. Rozpietki skos dodatni
20kg x 8p
20kg x 8p
20kg x 8p

Triceps

1. Pompki na poreczach
4s x 10p
2. Prostowanie ramion na wyciagu
10kg x 8p x 4s





Dieta prawie standardowo. Wypadl jeden posilek na ktory niestety nie mialem czasu.

I posilek - jajecznica z 8 jaj + 100g boczku + szczypiorek + 2 kromki razowca
II posilek - sztejki wieprzowe 200g + 100g frytek
III posilek - sztejki wieprzowe 200g + 100g frytek
IV posilek - sztejki wieprzowe 150g + 50g frytek
V posilek - ostrowia WPC 40g + 3 mandarynki








Doszly wkoncu witaminki Swansona- melatonina i resveratrol. Tego drugiego niezbyt mam pojecie jak dawkowac. Na opakowaniu jest napisane 1caps popic woda Jakies sugestie??




1. Po przbudzeniu 5g mono
2. Po sniadaniu 2caps Omega-3 + witaminy + calcium + wit c + resveratrol 1cap
3. Przed treningiem 5caps Megabol E.W.A. 01
4. Po treningu 5g mono
5. Po kazdym posilku 2caps omega3

Wzialem wieksza dawke niz zalecana mega...bolonowego specyfiku i musze przyznac, ze zero jakiejkolwiek reakcji. Mozna by rozkminic, ze jest to powodem brania noxipro, jednak zanim kupilem noxipro bralem po 6caps ewy i rowniez nic. Niestety na mnie to cudo nie dzial...





Kilka dni temu mielismy podobno DZIEN PLASKIEGO BRZUCHA. Poruszmy moze ta kwestie-


CO ZROBIC ABY MIEC PLASKI BRZUCH:


- kwestii diety nie poruszamy poniewaz to sprawa oczywista
- jakie cwiczenia polecacie? W jakich najlepiej czujecie miesnie brzucha
- ile razy cwiczyc brzuch?
- jakies ciekawostki na temat 6paka?

Zmieniony przez - zinko w dniu 2012-02-18 20:49:20

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

żeń szeń, witaminy, a może coś innego ??

Następny temat

Bcaa

WHEY premium