SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test:Rywalizacja GOLDEN LION oraz IRON HORSE by radoslaw88 vs canecorso - pods.str.45

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 66421

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Dokładnie tak

Zwiekszymy kalorie, moc drzemie w miesniach, bedzie szał
Nje ma opjerdalania sjie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
Ja jestem otwarty na propozycje, wiec niech decyduje Kierownictwo.Ja zacząłem test 8 wiec u mnie jest to 7 tygodni, z racji świąt, sylwestra, przesuwały mi sie treningi trochę i zostały mi tylko dwa treningi dziś (dlatego mi pasuje zakonczenie w weekend) i jeszcze jedenw poniedziałek i wtedy bedzie 56 dni.

Zmieniony przez - canecorso w dniu 2011-01-28 08:12:59

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1491 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29541
"1-trenujemy do końca na tym co jest"
I ja przy tym zostaję. Jak coś robię, to na 100% i do końca
Zakładałem 24 treningi, więc tyle wykonam.

TEST-RYWALIZACJA NA SUPLACH IRON HORSE GOLDEN LION
http://www.sfd.pl/-t675369-s45.html#post2
ODWIEDŹ DZIENNIK - ZAPRASZAM
http://www.sfd.pl/-t537506-s43.html#post5 - podsumowanie, nowe foty.
Nowe podsumowanie s. 63!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11395 Napisanych postów 72676 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958497
Panowie, proszę dogadajcie szczegóły zakończenia testu między sobą.
Podsumowanie obu z Was powinno być wrzucone tego samego dnia, najlepiej jedno po drugim, ma być ono zgodne z zasadami testów rywalizacji i zasadami działu + sponsor prosił o coś wiecej na poprzedniej stronie, więc także to uwzględnijcie.
DObrze prowadzicie test, więc nikt nikomu nie będzie robił pod górkę, ale proszę pamiętać ,że skoro założenia były na 6 tyg to sponsor miał/ma w tym jakiś cel. Ewentualnie jeżeli sponsor wyraża zgodę na to by podsumowanie wrzucić za parę dni - to moim zdaniem też nie ma problemu, kolegom zostało po 2-3 treningi , także tydzień różnicy nie powinien zrobić

Proszę określić się wstepnie kiedy możemy liczyć na podsumowanie , szczególnie to pytanie kieruje do radoslawa, bo canecorso określił się ,ze jest w stanie wykonac je w weekend.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1491 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29541
Nie 6, a 8 tygodni. - https://www.sfd.pl/Test:Rywalizacja_GOLDEN_LION_oraz_IRON_HORSE_by_radoslaw88_vs_canecorso-t675369-s3.html#post1

"Moje podsumowanie pojawi się najwcześniej 4-5 lutego. Z powodu nauki, zaliczeń, sesji, braku aparatu nie dam rady na teraz."
Chyba jasno określiłem się na poprzedniej stronie ?


Zmieniony przez - radoslaw88 w dniu 2011-01-28 09:45:57

TEST-RYWALIZACJA NA SUPLACH IRON HORSE GOLDEN LION
http://www.sfd.pl/-t675369-s45.html#post2
ODWIEDŹ DZIENNIK - ZAPRASZAM
http://www.sfd.pl/-t537506-s43.html#post5 - podsumowanie, nowe foty.
Nowe podsumowanie s. 63!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
Bananinterweniuje wiec musimy szybko uspokoić sytuację i dojść do porozumienia:)
Dorota napisłą ze:"Test miał trwać 6tygodni, zatem począwszy od 8 grudnia do wczoraj mamy już 49dni. Czas już zatem kończyć oficjalny test, ale oczywiście zachęcamy do kontynuowania przez Was treningów oraz diety!" ja zrozumiałe mtak ze mamy zakonczyc test sponsorowany teraz, zamiescic podsumowanie, a na własną rękę poza testem mozemy kontynuowc cykl kreatynowy( bo głównie o ten suplement tu chodzi)
Czekam na jasna decyzje z Góry.
Rado- nie stresuj sie tak sesja:) trwa ok 2 tyg i zawsze jest jeszcza poprawa:) hehe

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11395 Napisanych postów 72676 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958497
Skoro na początku było wspomniane , że 8 tyg, a nie 6 to co innego.
Ja nie pamiętałem tych ustaleń , więc wydawało mi się, że skoro sponsor wpisał sie na poprzedniej stronie , że test miał trwac 6 tygodni to tak było ustalone, ale jak widać po tym linku https://www.sfd.pl/Test:Rywalizacja_GOLDEN_LION_oraz_IRON_HORSE_by_radoslaw88_vs_canecorso-t675369-s3.html#post1 jest inaczej, także z mojej strony nie ma problemów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41521
Też uważam, że Radek powinienes nie sprzeczac się ze sponsorem tylko w weekend znaleźc godzinke i wkleic podsumowanie. To jest test sponsorowany i tu główną decyzje podejmuje sponsor- i ty przyjmujac od niego suplementy musisz sie na to godzic. Nast.razem zrobisz własny, nie sponsorowany test to bedziesz go ciagnął ile bedziesz chciał.

Bez urazy, pozdro

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DORAFIT I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1551 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3565
Chłopaki, przecież nie pali się! Jesli Radek chwilowo ma utrudniony dostep do aparatu, no i ma inne pilne sprawy zwiazane ze studiami- luz! Poczekamy do 5 lutego. Tylko , jak pisze Banan, umówcie sie między sobą, by podsumowanie zrobić w tym samym czasie

IHS TEAM
Ekspert IHS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Spokojnie ludziska
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bialko na noc, co polecacie

Następny temat

WPC Protein ECONO 80

WHEY premium