SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybka redukcja z Venomem.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3470

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5
Moi drodzy, jestem w bardzo nietypowej sytuacji i potrzebuje szybkiej pomocy. Mam 20 lat, 179cm wzrostu i wtej chwili waze 65kg. Wykonuje pracę,która wymaga ode mnie określonych wymiarów. Ostatnie pare miesięcy leczyłam sie na depresję.Leki i brak ruchu doprowadziły do znacznego przyrostu wagi, gdyż w maju tego roku wazylam zaledwie 48kg co rowniez bylo stanem chorobowym. W kazdym razie do konca miesiaca, czyli pozostaje 16 dni musze zmniejszyc obwody bioder i ud o 7 cm. Od jutra zaczynam stosowac Venom,za radą doradcy jednego ze sklepow z suplementami i odzywkami. Stosowalam juz ThermLine i Meridie, Therm przyniosl redukcje tkanki, Meridia wrecz zwiekszala apetyt. Prosze o porady.
Pozdrawiam
e

Płeć: Kobieta

Wiek: 20

Waga: 65

Wzrost: 179

Obwód klatki: 88

Obwód ramienia: 27

Obwód talii: 68

Obwód uda: 56

Obwód łydki: 34

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: 24%

Aktywność w ciągu dnia: nie ma

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: Aeroby na czczo, silownia, TBC, ABT, pilates, joga

Odżywianie: wczesniejsze, racjonalne posilki co 3 godziny, weglowodany zlozone, malo tluste bialko, piers z kurczaka, ryby, owoce moza, w tej chwili chaotycznie

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: nie ma

Stan zdrowia: nie ma

Preferowane formy aktywności fizycznej: jestem w stanie podporzadkowac dzien treningom

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: Therm line, l-karnityna, meridia

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: planuje Venom

Stosowane wcześniej diety: niskkokalopryczna, niskoweglowodanowa
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
sprytnie
i wyjdz z tej piwnicy a po szybkim czasie rozmaiary miej wieksze niz kiedykolwiek
glodowka nie prowadzi do niczego dobrego , schudnie zaraz, a pozniej przytyje "dwukrotnie"
;)

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2008-10-16 18:08:14

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 444 Wiek 58 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24489
Nie widzę żadnych szans na zmniejszenie obwodu bioder o 7cm w ciągu 16 dni (tym bardziej zejścia o 7 cm z ud!!!). Już i tak jesteś wychudzona więc dalsze odchudzanie może skończyć się chorobą(ami).
Radzę zmienić podejście do swojej sylwetki i zacząć zdrowo się odżywiać bo i tak już szkieletor jesteś.
Pewnie i tak nie posłuchasz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 235 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4491
Venom to nie zabawka,sam go stosuje od paru dni i jest naprawdę mocny ,odczucie spalania przez 24 h, suchość w gardle ,nadmierne pocenie , dziwne samopoczucie , jak już się zdecydujesz nie przekraczaj dziennej dawki max 2 kaps,ale przez pierwszy tydzień lub 2 bierz po jednej, osobiście odradzam ...Napisz coś o diecie rozpisz ją a wtedy ci coś więcej powiedzą....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3994 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18774
pewnie nie ma nawet zbilansowanej diety i nic nie je albo kromke chleba na sniadanie.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
Venom jest naprawdę mocny. Odczułem to na własnej skórze gdyż nie mogłem spać po 2 kapsach w dniu. Na siłowni był przypadek jak gość wymiotował po nim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5
juz odpowiadam.
co do powyzszych wypowiedzi na temat wychudzenk itp... nalezy pamietac, ze kazdy z nas ma inna budowe i proporcje mimo mojego wzrostu waga 65 kg sprawia, ze na brzuchu, udach i biodrach odklada sie nieestetycznie wygladajaca tkanka tluszczowa a na posladkach znaczny cellulit. Cellulit udalo mi sie w duzym stopniu zredukowac dzieki zabiegom bankami, wystarczyly zaledwie 2 tygodnie i z czystym sumieniem moge stwierdzic, ze jest w polowie mniej widoczny. ostatni tydzien spedzilam chora niewiele sie ruszajac, ale w tygodniu poprzedzajacym chorobe udalo mi sie zgubic 2,5 kg, 2 cm w biodrach, 2,5 w udach i 2 cm w talii wiec mimo wszystko uwazam, ze wielkim wysilkiem mozna by pozbyc sie jeszcze tych 7. nie oczekuje krytyki czy wytykania mi braku zdroworozsądkowego podejścia, gdyż jest to warunek mojej pracy, która jak wielu może się wydawać jest "zabawą" wybaczcie, ale nie po to założyłam wątek aby wyprowadzać was z błędu.
Jesli chodzi o diete. przed depresja spozywalam 3 glowne posilki dziennie i 2 przekaski, dla przykladu na sniadanie jogurt z musli+owoc, przekaska -owoc lub warzywo, obiad - sałatka z kurczakiem/tunczykiem+pełnoziarnista bułeczka, kolacje z reguly stanowil albo jogurt w postaci podobnej do siadaniowej albo salatka...osttni posilek zjadany byl 3h przed snem, do tego sporo czerwonej i zielonej herbaty, zdazala sie kawa z rana po pierwszym posilku. w tej chwili moj dzien wyglada nastepujaco:
pobudka- woda z cytryna+ herbata z pokrzywy
od godziny do 1,5 aerobow
w zaleznosci od dnia silownia lub zajecia aerobiku np TBC lub ABT
po porannych cwiczeniach bialkowe sniadanie typu kefir
3 godziny przerwy i kolejny posilek, z reguly jest to gotowane warzywo z sosem pomidorowym, tunczykiem lub jajkiem
po mniej wiecej 8h od pierwszych aerobow kolejna sesja cwiczen aerobowych oraz zajecia z jogi, pilatesu badz godzinny strechning
kolacja pomijana lub lekki jogurt/serek
dieta do najmadrzejszych nie nalezy jednak mam przyslowiowy "noz na gardle"
weglowodany wyeliminowane, co 5 dni dawka weglowodanow w postaci pelnozioarnistych produktow...to by bylo na tyle...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5
przy okazji venom polecony zostal przez osobe znajaca moja sytuacje, do tego odzywka iso stack 10, kwestia treningow aerobowych ustalona wczesniej z trenerem, jedynie silownia i reszta zajec dobrana przeze mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 444 Wiek 58 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24489
Tkanka tłuszczowa jest potrzebna dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jest nawet bardziej potrzebna niż mięśnie. Właśnie dlatego gdy dostarczamy za mało energii to organizm w pierwszej kolejności czerpie energię z mięśni. Bardzo trudno jest zejść poniżej %bf, który "uznawany" jest przez nasz organizm jako bezpieczny. Na pewno nie uda się zrobić tego poprzez drastyczną redukcję ilości dostarczanej energii.
Zgodzę się, że każdy ma inną budowę i proporcje. Jednak zmiana proporcji nie musi polegać na redukcji; jeżeli np zbudujemy mięśnie na ramionach i klatce piersiowej to optycznie brzuch nam się zmniejszy.
Nie znajdziesz na tym forum pomocy jakiej się spodziewasz. Np Twój sposób odżywiania jest delikatnie mówiąc tragiczny. Rady jakie usłyszysz to odesłanie do postów podwieszonych, obliczenie zapotrzebowania dziennego i ułożenie sobie jadłospisu na podstawie rad żywieniowych (tak "na oko" powinnaś spożywać MINIMUM 1500 kcal dziennie).
Z naszego punktu widzenia to co robisz jest nie do przyjęcia i jedyne co mogę poradzić to poczytanie nt zasad zdrowego odżywiania się i zdrowego stylu życia.
https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odchudzanie-t418943.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Na pierwszy rzut oka widać, że boisz się tłuszczu w jedzeniu. W ogóle o nich nie wspominasz. Mając mało tłuszczu własnego i nie dostarczając go z posiłków doprowadzisz do powstania kolejnych zaburzeń organizmu.

Zastanów się co było przyczyną depresji i czy jesteś gotowa do działania pod kolejną presją (utrata pracy, uznania, etc.) w związku z nieosiągnięciem celu.

Sama dieta o ujemnym blansie jest stresująca dla organizmu, do tego presja centymetrów i leki (MERIDIA - największy syf i psychotrop w jednym), a teraz VENOM. W środkach termogenicznych zawarte są alkaloidy działające jak substancje psychoaktywne. To normalne stymulanty z rodziny alkaloidów efedryny czy amfetaminy. Mogą działaś wyczerpująco na CUN i w rezultacie doprowadzić do nawrotu depresji.

Osobiście polecam Ci dietę niskowęglowodanową, która w bezpieczny sposób (retencja wody i nasilenie procesów lipogenezy) zmniejszy obwody w rejonach gdzie masz jeszcze nadmiar tłuszczu. Do tego dostarczysz odpowiedniej jakości (i ilości) tłuszczu, którego niedobór doprowadzi u kobiety do zaburzeń hormonalnych, np nieregularne miesiączki, wypryski, etc.
Nie jedząc węglowodanów posrkomisz insulinę, która jest przy odchudzaniu zdecydowanym przeciwnikiem.

Ale niestety to nierealne w tak krótkim czasie. Zrobisz jak chcesz, ale to forum to nie poradnik dla osób, które chcą w magiczny sposób swoim wyglądem przypominać anorektyczne modelki. Sory za szczerość, ale samo stosowanie takich leków (które wymieniłaś) świadczy o tym, że jest to Twoją obsesją i jeśli nie poukładasz sobie tego w pierwszej kolejności: zgodnie ze swoim oranizmem i zdrowiem, to efekt (jeśli go osiągniesz) będzie krótkwotrwały, dopadnie Cię jojo i kolejna deprecha.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 353 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6083
Dobrze ci chłopaki radzą, zastanów się nad dobra zbilansowaną dietą i do tego jakiś plan treningowy. Unikanie unikanie tłuszczu w jedzeniu jest bardzo niezdrowe.

Jeżeli chodzi o venoma poczytaj opinie ludzi z forum, saidy które powoduje nie są warte tych paru kg których się na nim pozbędziesz. Zdrowie ma się jedno a przy dobrej diecie i treningu sylwetkę można poprawić bez problemu.

Bylo sobie zycie....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5
rozumiem, do czego moga doprowadzic takie dzialania i jakimaja wplyw na zdrowie, jednak sa sytuacje kiedy nie ma sie wyboru. jesli cudem znajdzie sie ktos kto jest w stanie to zrozumiec, poprosze o opinie, reszcie dziekuje za wypowiedzenie wlasnego zdania.
pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziwna sprawa

Następny temat

Dieta na redukcje tkanki tłuszczowej, Prosze o ocene!!

WHEY premium