SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

szybka redukcja wagi

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2170

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1835
Mam 17 lat, 35cm w bicu, 104 w klatce, 180cm wzrostu ale waże 78..79 kilo..;/ co bardzo mi nie odpowiada.. ponieważ mam duży brzuch. Trenuje piłke nożną w klubie ale to tak jakby wogole nie miało znaczenia jeśli chodzi o moją wage. Chciałbym w jak najkrutszym czasie zgubić ok 4kg do 6kg. pomocy!! jak to zrobić?? jakie ćwiczenia?? jaka dieta??

Waga: 79

Wzrost: 180

Obwód klatki: 104

Obwód ramienia: 45

Obwód talii: 85

Obwód uda: 58

Obwód łydki: 39

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: nie wiem

Aktywność w ciągu dnia: codziennie szkoła oprócz weekendów.pomoce w domu.

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: 4 razy w tygodniu mam 1,5 h treningu piłki nożnej, w niedziele 1,5 h basenu.

Odżywianie: jem bardzo czesto. Zwykle są to jakieśprzekąski ale za to jest ich bardzo dużo.

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: nie mam alergi ani żadnych ograniczeń.

Stan zdrowia: zdrowy w pełni

Preferowane formy aktywności fizycznej: 4 razy w tygodniu piłka nożna. raz ewentualnie 2 basen, moge uprawiaćwszystkie formy ćwiczeń fizycznych bez żadnych przeszkód

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: brak

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: chyba możliwe. To zależy czy rodzice wyrażom na to zgode

Stosowane wcześniej diety: nie stosowałem diet
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111118
Poczytaj inne posty, szczególnie te u góry ekranu, skorzystaj z opcji szukaj. Ułóż dietę a my ją ocenimy i poprawimy. Na gotowca nie licz.

Beatus, qui prodest, quibus potest

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skóra

Następny temat

Masa do oceny

Fruzelina