SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD - Wpc Protein Plus

temat działu:

SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 193621

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
E tam. Da sie przyzwyczaic. mieszalem z MAss Activatorem czoko i wychodzila chyba najlepsza odzywka jaka pilem. PRzynajmniej w smaku :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 314 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 133506
Mam smak wiśniowy, jest naprawdę w porządku. Zaryzykowałbym nawet, że z mlekiem jest smaczne ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 54 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Mam smak wiśniowy. Całkiem mi podchodzi, chociaż odkupiłem od osoby, która po 50 gramach nie dała rady więcej. Jak wiadomo smak rzecz gustu. Według mnie bardzo zbliżony do fitmaksowych. Natomiast minusem tej odżywki jest cena i piana. Dawno nie miałem tak bardzo pieniącej się w shakerze. Cena też nie powala na kolana - w tej cenie można dostać FA Whey'a, który wydaje się lepszym i pewniejszym wyborem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 603 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3131
Najgorsza odżywka jaką piłem. Nad jakością można polemizować, ponieważ nikt tak naprawdę nie wie co tam jest, rozpuszczalność jest dla mnie mało istotna, ale smak to jakaś tragedia. Nigdy nie piłem większego szajsu, mam bodajże wanilię i banan. Nie wiem jakie problemy ze zmysłem smaku maja osoby, którym ta odżywka smakuje (choć w dobie śmieciowego żarcia przesiąkniętego chemią wszystko jest możliwe), ale ten chemiczny smak aż wykręca. Jasnym jest, iż smak nie powinien być najważniejszy, lecz kiedy odżywka nie może być spożywana ze względu na odruchy wymiotne to coś jest nie tak. Kupiłem ze względu na cenę, ale w podobnej można dostać dużo lepsze odżywki białkowe, niekoniecznie w sklepie SFD, mit najtańszego białka jest już nieaktualny. Na szczęście nie wszystkie produkty SFD są tak beznadziejne jak SFD WPC Protein Plus. Nie polecam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 854 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19297
Mi wanilia smakuje
Może jakaś niedobra partia była ?

Impossible is nothing.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
Mam smak truskawka-banan i powiem że smakuje wyśmienicie ! Rozpuszczalność bardzo dobra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 696 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38106
Mam bananowy , smaczek super , rozpuszczalność super , jestem bardzo zadowolny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 854 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19297
Jedyne co na minus to piana
zawsze dolewam drugi raz wodę żeby ją spić

Impossible is nothing.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 603 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3131
Nie wiem czy wadliwa seria czy nie. Wszystkie produkty posiadają atesty więc nie sądzę, że akurat mój produkt wyjątkowo smakował nieco gorzej od paszy dla świń.

Reasumując potwierdza się stara prawda, że o gustach się nie dyskutuje. Niektórzy ludzie na co dzień jedzą taki szajs, że widocznie nawet takie chemiczne smaki są dla nich delikatesami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 203 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2653
do bialka jest dolaczona miarka 50CC, ile to bedzie 25-30g (jedna porcja) tych o to miarek?
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

SFD - Leucine Carboplus

WHEY premium