SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD - Wpc Protein Plus

temat działu:

SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 193278

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
może zbyt na fali poszło
poprawimy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 249
banan zeczywiscie ciezko nazwac dobrym, zmieszalem z vitargo to jeszcze przechodzi jako mix
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
Ja w sumie juz sie przyzwyczailem. Nie jest taki zly, z drugiej strony nigdy nie bylem fanem bananow, zarowon tych naturalnych jak i w odzywkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 114 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18950
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
będzie i to szybko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9074
Od momentu kiedy wyszła pierwsza wersja tego białeczka była mega zadowolony. Wanilia i ciastko - rewelacja.

Tydzień temu kupiłem nową wersję (smak wanilia) niestety jestem bardzo rozczarowany.

Smak paskudny, nie da się wypić.

Moim zdaniem VitaFit straci dużo klientów przez zamianę starszej wersji na nową.

Takie moje zdanie. Pozdrawiam

Zmieniony przez - Barkley25 w dniu 2011-09-17 21:29:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
J/w.

Smak wiśnia, tylko niestety z zapachu. Po rozrobieniu w szejkerze spora piana, a co do smaku to cholerna gorycz! Minimalny posmak wiśni, a potem ***, nagle gorzko się w papie robi.

Na szczęście mam tylko jeden woreczek.

Bull, mam takie pytanie do Ciebie, czy nie lepiej gdy byście wrócili do poprzedniej wersji plusa? Nawet jeśli było by trzeba płacić te 5zł więcej na opakowaniu. Tę w między czasie dopracowywać i wypuszczać dwie wersje plusa.

Powiedzmy v1 i v2?

Zmieniony przez - Piter_1988 w dniu 2011-09-17 22:29:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
zmiana smaku nastąpi szybko
natomiast co do równoległej sprzedaży v1 a v2 przedstawię twoje zapytanie Filipowi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Ok, super.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10167 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 117117
Ja mam taką mała sugestie, dość zabawną, miarka do WPC Protein jest większa od tej do Mass Activatora według mnie powinniście zaminić miarki wiekszą z dłuższą rączką do Mass a mniejszą do WPC

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

SFD - Leucine Carboplus

WHEY premium