SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD - Wpc Protein Plus

temat działu:

SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 193246

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1016
Piane która zostaje po wypiciu nadaje sie juz tylko do przepukania? i wylania? bo strasznie sie pieni i zostaje troche tej piany z tego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pij wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1016
no ale chodzi ze pierdzielenia troche mogla byc lepsza rozpuszczalnosc bo tak to calkiem calkiem ta wanilia z mlekiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 856 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43412
jak tam nowe smaki np pinacolada? pił ktoś bo widze że w sklepie sporo ubyło

MÓJ DZIENNIK http://www.sfd.pl/REDUKCJA_Endomorfika-t1064014.html  PODSUMOWANIE str 45

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nikt nie jadł nowych smaków?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 289 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3087
Borówka amerykańska szczerze nie podeszła mi, strasznie słodka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dawno badań odnośnie składu nie było? Może firma rzuci coś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
Mam tą odżywkę, tylko że "v2". Miałem wcześniej smak karmelowy, teraz kokosowy i w smaku są spoko, tanie i 1 opakowanie wystarcza mi na 2.5tyg czyli się opłaca. Jedyny minus to ZA-JE-BI-STA piana.. Rozpuszczę w 200ml mleka i robi mi się prawie cały shaker (mam 700ml) z czego większość to piana i słabo schodzi.. Ale i tak będę kupował te białeczko:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 463 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91254
Chyba się przekonuje powoli do tego produktu, jest tani, skład podobno pewny. Rozpuszczalność nie jest zła, piana się robi ale opada dość szybko. W smaku hmmm piłem lepsze, ale droższe. Mam białą czekoladę, nie smakuje jak biała czekolada ale 100ml mleka + woda i jest całkiem smaczne na zimno.

Mam jeszcze cherry, zobaczę na dniach, będzie ok to zrobię większe zapasy WPC i Casein z SFD.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5661
mi pasuje jako dodatek do codziennej diety bardzo dobrze, polecam.

Smaki:
karmelowy - mi smakuje, nie jest mdły ani zbyt słodki. zarówno z mlekiem jak i wodą w porządku
truskawka - dobra choć czasem delikatny posmak proszkowy przebija, również jak wyżej co do woda/mleko
jagoda - wyśmienity smak, z wodą nie czuć tego specyficznego proszkowatego posmaku i pije się z przyjemnością
kokos - również bardzo dobry, ale z wodą (aromat boski, jak mleczko kokosowe ) natomiast z mlekiem spodziewałem się lepszego efektu, słabo- bardzo słodko wychodzi

rozpuszczalność- piana powstaje nie ma się co oszukiwać, ale nie jest tak tragiczna żeby przeszkadzała, na pewno nie na cały szejker, powiedziałbym 2/3 płyn, 1/3 piana zostaje. A schodzi w miarę prędko choć ja tym się nie przejmuje i pije z nią B-)

Zmieniony przez - jackson20 w dniu 2013-01-31 17:10:38
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

SFD - Leucine Carboplus

WHEY premium