SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD - Wpc Protein Plus

temat działu:

SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 193299

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Właśnie chciałem spytać jak teraz jest ze smakami bo interesuje mnie wanilia więc post wyżej bardzo pomógł. Dzięki ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
nie chwal dnia przed zachodem słońca, smak to skrajnie indywidualna sprawa

Zmieniony przez - Bull w dniu 2012-03-21 19:50:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masz rację, przetestuje na początek wanilię i truskawkę. Myślę że różnica między Łowickim tiramisu które teraz pije i ostatnio ledwo przechodzi mi przez gardło a wanilią będzie różnica smakowa na + ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
to w koncu jest:
a) 80%
b) 70%
c) niby 80%, ale realnie wychodzi 70%?

czyste WPC czy sa jakies (chocby ~1%) domieszki innych frakcji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15347
u mnie na propsie wypada. (Smak bananowy)
Jedyny problem to piana ale mi to jakoś nie robi. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2080
Wczoraj dostałem truskawe. Mam porównanie tylko do Ostrowi i do wpc Olimpa. Olimp wypada imo znacznie lepiej pod względem rozpuszczalności - zero piany i idealne rozmieszanie po 2 potrząśnięciach. Pod tym względem SFD znacznie mu ustępuje, pieni się prawie jak Ostrowia :/. Smakowo pomiędzy, niezłe ale nie tak dobre jak Olimp. Duży plus za wygodne opakowanie strunowe i dołączoną miarkę :). Ogólnie myślę, że produkt wart uwagi, cenowo korzystny i lepszej jakości od Ostrowii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 401 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23322
I jak smakowo to teraz wyglada? Zamowilem 4 opakowania.
SFD Wpc protein plus - 1 x Carmel, 1 x Cherry, 1 x Orzech, 1 x Strawberry

Zmieniac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Wiśnia na mleku wymiata w smaku, nie za słodkie i nie muli.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 346 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14367
wisnia ch**owa imo :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
No i to właśnie są gusta smakowe, jednemu smakują innemu nie i dla tego samemu trzeba przetestować.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

SFD - Leucine Carboplus

WHEY premium