SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD - Wpc Protein Plus

temat działu:

SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 193478

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
1. nie
2. jakich efektów się spodziewasz? bialko to uzupełnienie diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 549 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4059
ad. 1 - niektórzy miewają problemy trawienne po niektórych odżywkach. Może to być chwilowe (piszesz że to pierwsza odżywka, więc organizm może dziwnie reagować na taki produkt).

ad. 2 - białko efektów Ci nie da, to nie np. kreatyna. Rola odżywek to uzupełnienie składników odżywczych w diecie, dzięki czemu ta będzie prawidłowa. Jeżeli będziesz jadł jak trzeba, ciężko ćwiczył i dobrze się regenerował to efekty (widoczne) będą po 2-3 tygodniach (mój ojciec w wieku 45 lat zaczął ćwiczyć: po 2 tyg treningów + to białko po treningu widzę dużą różnicę!)

pozdrawiam...

PS: Bull jakieś nowe wieści? Będzie dostępne to białko ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 732
Znaczy powiem tak ...ćwicze już rok pomyslałem warto spr...postaram sie ułożyc diete i do tego białko...Mam na myśli efekt nabrania masy nie chodzi mi że od razu urosne ale troszke..:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
heheh

1)
sraczki nie ma u 99.9% stosujących
2)
Efekty
A po jakim czasie obserwujesz efekty po zjedzeniu twarogu, jaj lub kurczaka?
To białko w proszku wiec efekty są podobne jak po spożyciu białka źródeł tradycyjnych, jednak nie obciążasz układu tak sporą ilością masy pokarmowej no i wygoda



Dziś próbowałem Protein Plus V2 i jest ok, próbowałem tez nowe białko SFD (4 składniki w super proporcjach)
Jest bardzo dobrze!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 732
Dzięki Bull serdecznie za wyrozumiałość...i szybką odpowiedź...pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10822
na razie ogólnie widać braki w sklepie, a szkoda bo akurat Econo smakowo tak sobie mi podchodzi:) kiedy będzie dostępne?

koko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1129
na początku września
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6228
Bull
Mógłbyś podać przybliżony cennik nowych białek?
Z góry dziękuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
plus i ekono będą bez zmian
matrix droższy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
matrix?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

SFD - Leucine Carboplus

WHEY premium