SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD - Wpc Protein Plus

temat działu:

SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 193285

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 713 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28603
super, ciastko-karmel brzmi smakowicie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
oby smakowało
bo osobiście nie jestem smakoszem białek o smaku carmelu
pozostałe owszem

ale może mam złe doświadczenia z karmelem
z lat wczesniejszych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 713 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28603
co kto lubi, ja aktualnie mam jakoś 8 różnych białek zależnie od chęci i pory dnia Te na pewno też wciągnę, jakby co to będzie do omleta/ciastek - do tego słodkie białka się zawsze fajnie sprawdzają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
rewelka, mam nadzieje ze po starej cenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
trzeba będzie zakupić, szczególnie banan i banan-truskawka mnie ciekawią

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jutro zamawiam... mialem zamowic sama truskawke to zamowie wszytskie smaki po pare sztuk kazdego.


GIT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
rk24 to opisz wrażenia smakowe jak popróbujesz tych nowości

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99532
Mozna kupic VitaFit w jakims sklepie stacjonarnym? czy net only?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
No właśnie fajnie jakby chociaż w vitamin shopach się pojawiło, ale pewnie sfd chodzi o jakąś wyłączność, czemu nie ma się co dziwić, no i dodatkowa marża itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 589 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15078
Pytałem już kilka razy o dostępność Vita Fitu w sklepach w postach i bezpośrednio chłopaków ze sklepu i nie doczekałem się do tej pory odpowiedzi. We Wrocku w jednym sklepie najpierw dostałem info, że ma się pojawić za jakiś czas, a potem okazało się, że nic z tego nie będzie - szczegółów nie znam. W sumie szkoda, że sfd nie dogadało się chociażby z Vitamin Shopami, bo przy cenie 32zł za białko i 13zł za kuriera robi się to średnio opłacalne przy zakupie jednego opakowania.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

SFD - Leucine Carboplus

WHEY premium