SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD - WPC Protein ECONO 80

temat działu:

SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 89517

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
E tam, ja tam tylko opłukuje po wodzie i jest git, z mlekiem inna bajka.

Nugat dla mnie lepszy niż banan, jeszcze mi została wiśnia do spróbowania, ale to za parę dni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 880
będzie jeszcze moża kupić to białko o smaku orzecha lub nugat'u ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Sayann śledź temat
https://www.sfd.pl/SFD_białko__smaki-t832849.html
ten nie jest od pytan kiedy co będzie dostępne.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
Wczoraj otwarłem econo o smaku nugatu. Dałem odrobinę za dużo wody i smak był słaby, następnym razem dam mniej wody. Rozpuszczalność dobra aczkolwiek piana chyba ze 5cm w górę poszła i opadała dość długo. Ale nie narzekam, za tą cenę się opłaca :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 459 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15138
piana niszczy to białko, porażka
chyba że do szejków to ok ale samo to trochę męki

Zmieniony przez - grzesiek32 w dniu 2012-03-20 13:25:18

Grzesiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Nie mam problemow z piana, robie w szejkerze lub blenderze. Uwazam Econo V2 za rewelacyjne bialko i innego nie kupie bo szkoda mi kasy.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Orzech na mleku smaczny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Że tak powiem miodzio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 367 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22428
Troche już tego wciąłem i smakowo imo b.dobrze wypada. Noo ale ta piana woła o pomste do Boga .. shake na szybko z tego nigdy nie bedzie Jak ktoś ma dużo czasu to polecam jak nie to najlepiej rozrobic zawsze godz dwie szybciej co piana opadnie. Rewolucji żałądkowych nie ma no ewentualnie jak sie spija wszystko po wymieszaniu razem z ta 5 cm pianą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Przecież piana to opada w góra 10 minut, o co chodzi?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SFD - Leucine Carboplus

Następny temat

SFD - Mass Activator

WHEY premium