SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD - WPC Protein ECONO 80

temat działu:

SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 89179

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 618 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12935
jak ja widze te odpowiedzi niektore to mnie załamujecie, skoro sie decydujecie na bialko w cenie 93zł 2,7kg koncentratu gdzie inne bialko ktore wam sie LEPIEJ ROZPUSZCZA NIE MA GRUDEK ITD kosztuje 2x tyle. coś kosztem czegoś, a tu macie koncentrant z wg mnie dobrym smakiem i nie ma co narzekać ja jestem zadowolony w 100%, poza tym nie chcecie grudek wez se szejker z siatka i tyle co za problem do tego służy to, a nie w szklance widelcem mieszacie i piszecie bzdury ze konsystencja nie taka ze grudki ze sramto tamto jak taki francuski piesek jestes to czemu nie kupujecie bialka innej renomowanej firmy z 2x wieksza cena, to bialko w porownaniu do ostrowi, ostrovita, lowickiego, megabola, activlabu itd smakiem i cena zabija

Jeśli doping to tylko forma najczystsza bo to trening czyni mistrza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 502 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21738
czekolada - gdy pierwszy raz zrobiłem , wylałem do kibla i chciałem oddać komukolwiek za free, ale przespałem się z myślą , że nawet te 40zl (z przesyłką) ulicą nie chodzi i że ludzie gorsze rzeczy piją, teraz daje 60g , mniej wody do shakera i mimo, że jeszcze lekko ryj potrafi wykrzywić chętnie zapijam po treningu - nie ma grudek , bardzo dobry zapach , miesza się prawie idealnie jak na tę ilość wody (konsystencja delikatnie piaszczysta ale o tym uprzedza producent, co w niczym nie przeszkadza) - teraz spróbuje abnexa ale być może wróce do econo jesli tamta wanilia sie nie sprawdzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Lyll - sprawdz z mlekiem, nie wiem po co sie meczysz z woda.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 319 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7556
smak i rozpuszczalność ok jak na taką cene , jedyny problem jaki mam z tym białkem to straszne gazy :/ po innych białkach tego niemiałem (po protein plus z vitafita vol.1 miedzy innymi)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336117
Jak pisałem na bf kombinujemy z tym produktem nadal i to mocno żeby było ok. Za 2-3 dni będzie zupełnie inny surowiec i mniej lecytyny. Kolejnym podejście będzie prawdopodobnie dodatek koncentratu białek mlecznych ale o tym poinformuje zanim tak się stanie. Białka mleczne poprawią smak, lekko zagęszczą oraz sprawią produkt bardziej uniwersalnym ( oczywiście umiarkowany udział)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
ja mam wanilie, rozpuszczam w mleku i przyznam ze jest ok, piana szybko schodzi. Jedyny minus to delikatny posmak piasku- ale może to bardziej wina serii, bo czytałem ze w pierwszych właśnie tak bylo. Ale produkt jak za taką cene to bardzo przyzwoity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336117
spróbuj kolejne, będzie poprawa i zmiana surowca ( za 2 dni jakoś bo obecnie seria się skończyła)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2807
Wanila średnia mocno słodka ale nie bardzo przypominało wanilie , 2 pacza Truskawka tu juz lekko lepiej acz kolwiek ten posmak piasku nie bardzo , o wiele lepiej smakuje Truskawka z zieloną etykietą :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Oj Bull mam obawy, smak jest kwestia indywidualna a teraz jest ok wiec boje sie, ze moze byc gorzej.
Planujecie moze jakies inne smaki?

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 713 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28603
widzę, że Econo już jest. Czy to ta nowa, ulepszona partia ? Jak ze smakiem? faktycznie lepszy ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SFD - Leucine Carboplus

Następny temat

SFD - Mass Activator

Wiecej