SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD - WPC Protein ECONO 80

temat działu:

SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 89426

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Wchodzi w skład substancji słodzących, jest tam jej tyle co nic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12583
Czy jest duża róznica tego bialka do Uns econo?, bo cenowo nieznacznie lepiej uns wychodzi. Jestem ciekaw bo własnie koncze Unsa i smak rozpuszczalność ok, ale może spróbowałbym sobie tego białka, ale w sumie to, to samo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
IMO UNS zdecydowanie smaczniejszy od SFD Econo V1. zdecydowanie lepiej sie rowniez rozpuszcza. smak tiramisu (mega lubie) niestety szybko sie nudzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 373 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8905
@Bull - marny to jestes Ty ze swoimi teoriami, bo nie chodzilo mi wcale o zwrot pieniedzy badz wymiane towaru.

to, co dostalem w odpowiedzi od sklepu:

Witam,

Rozpatrzyliśmy sprawę z producentem, który zarzeka się że jest to
nierealne z co najmniej kilku powodów.

- taki materiał nie przeszedł by przez dysze - najprawdopodobniej
zalepił by ją.
- na produkcji ludzie pracują w maskach i z całą pewnością nikt nie
żuje gumy


bardzo chcialbym wierzyc w to, ze owa guma byla moja, ale niestety ja z reguly nie uzywam takich rzeczy

ps. nie zniechecam nikogo do zakupu tego bialka bo stosunek cena/jakosc jest chyba najlepszy, ale chyba po to jest forum zeby wyrazic swoja opinie, a moja jest taka ze sie zrazilem i dlatego powiedzialem, ze go juz nie kupie. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Jestes pewien, ze to byla guma? Moze to byl jakis zlepek bialka czy innego z surowcow.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Smak czoko i rozpuszczalność na bardzo dobrym poziomie, a za tą cenę - bomba

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-10-02 20:41:50

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 1128 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29896
Obecnię jestem w trakcie uzupełniania dietki tym białeczkiem i powiem tak, w smaku (wanilia) jest za***iste, pachnie trochę chemicznie, ale ujdzie, rozpuszczalność bardzo dobra, jak uzupełni zobaczymy, w każdym razię za tą cenę myślę że jest naprawdę bardzo dobre!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
PRzyszle partie dodatkowo maja zostac (A moze juz zostaly) polepszone w smaku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Mam truskawke i wanilie. Czekolady nie było, a szkoda bo najlepsza

Jeżeli cena taka pozostanie to przez długi czas nie zrezygnuję z tego białeczka. Wychodzi niewiele drożej od Ostrowii, a jest smaczne, z płatkami owsianymi i mlekiem to w ogóle poezja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 74 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5482
dalem dzis 40g czeko na 250 ml mleka, i powiem ze smak wogole nie wyczuwalny ani to slodnie ani nijakie jakby natural..., slabo , moze za duzo mleka dalem , sprawdze z miejsza iloscia
pzdr

rośnij w siłę...!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SFD - Leucine Carboplus

Następny temat

SFD - Mass Activator

WHEY premium