SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD - WPC Protein ECONO 80

temat działu:

SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 89363

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 192 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9258
To wina wlasnie mokrego shakera. Wlewaj najpierw wode potem syp proch.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 74 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5482
do smaku(czekolada) juz sie przyzwyczailem i jest ok, ale rozpuszcza sie kiepsko grutki zostaja, trzeba sie namachac...

rośnij w siłę...!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 1128 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29896
Zapewne mówisz o grudkach na spodzie, bo w środku nie może być (chyba że siateczki nie używasz), tak więc rozpuszcza się dobrze, tylko nie wspyuje się białka do mokrego shakera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 74 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5482
czlowieku nie rob ze mnie jakiego przyglupa, nigdy nie uzywam "siateczki" do szejkerow i jakos nie bylo problemow z rozpuszczalnoscia , mass activator pare machniec i sam plyn, bialko innej firmy to samo, tu sie nie rozpuszcza do konca zostaja grudki i tyle w temacie. Moze taka partia, nie wnikam tylko pisze jak jest. A szejker susze zawsze suszarka przed wsypaniem pozdro

Zmieniony przez - nielottt w dniu 2011-10-16 20:41:43

rośnij w siłę...!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 1128 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29896
W takim razie po co ci shaker jeżeli nie używasz siateczki? Równie dobrze możesz mieszać w słoiku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Zdziwisz się, ale są odżywki tak dobrze rozpuszczalne, że możesz łyżką rozmieszać w szklance. A co do shakerów to ja mam m.in. czerwony BSN z volumaize i nie ma siateczki (jest warstwa oddzielająca od zakrętki, ale to rodzaj żerdzi raczej niż siatki - bardzo rzadkie). Więc wiesz kolego, mało shakerów widziałeś

Econo ma problem z rozpuszczalnością i jeśli ktoś ma odpowiednie doświadczenie w odżywkach, a zatem i punkt odniesienia, to na pewno zauważy, że bywają lepiej się rozpuszczające. Tylko bez popadania w skrajności - nie twierdzę, że się nie rozpuszcza w ogóle, po prostu mogłoby być lepiej (i pewnie jest w wersjach wyższych białek SFD).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 1128 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29896
WPC Protein ECONO 80 jest tańszą alternatywą doskonałego WPC Protein PLUS w wersji "instant" (zastosowano surowiec o nieznacznie słabszej rozpuszczalności).

Myślę że to wyjaśni wszystkie wątpliwości ujadaczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Nie każdy czerpie wiedzę z reklam "ekspercie" Wymieniamy po prostu poglądy na temat tej odżywki, bo gdybyśmy mieli mierzyć jakość produktów (tej i innych firm) reklamami producenta to wybacz... wszystkie byłyby idealne lub "nieznacznie słabsze" od produktu tej samej marki

W mojej opinii rzetelna ocena jest wskazana, bo kolejni kupujący nie będą zawiedzeni. Paradoksalnie może to wyjść na dobre producentowi. Lepiej gdy klient kupi produkt i wie, że nielicznym (!) nie smakuje, kiepsko się miesza itd. niż spodziewa się mega, hiper, super, a tu kiszka. Szczególnie, gdyby miał dołączyć do tych... jak piszesz... ujadaczy. Całkiem prawdopodobne, że ten muł, który mi przeszkadza będzie OK dla wielu (polecam białko oxy-gen wpc z dodatkiem pszenicznego - tam by Cię muł zachwycił). Albo słodkość - ba, spotkałem się z wypowiedzią osoby bliskiej producentowi odżywek pewnej firmy, że celowo produkują słodkie (czasami słodzone cukrem kryształem (sic!)), bo większość populacji lubi słodkie i stąd próba trafienia w gust. Z kolei inna firma reklamowała swoje produkty jako takie o nieznacznej intensywności smakowej trafiając z kolei w niszę. Więc podkreślam - zamiast wmawiać mi jakieś mokre shakery, złe sitka, radzić targanie blendera na trening, pewnie za chwilę też mikrofalówki albo kuchenki gazowej, bo jak wiadomo w ciepłej cieczy lepiej się rozpuszcza itp. inne złote myśli może warto przyjąć, że mnie nie podeszła i już. A opisane problemy wynikają z jej jakości, a nie błędów ze strony użytkownika w stosowaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 1128 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29896
Jestem w trakcie spożywania trzeciego opakowania, i jeszcze nigdy nie trafiłem na grudki po wymieszaniu w shakerze z siateczką. Więc są dwie opcje, albo osoby trafiające na grudki nie potrafią sobie przygotować białka, albo trafiliście na złą partię, wybór zostawiam wam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
Dokładnie jak wyżej. Zjadłem już około 5 opakowań econo i NIGDY ale to NIGDY nie miałem problemu z rozpuszczalnością bądź grudkami... góra 3-4 trzepnięcia shakerem i białko gotowe do picia ;)

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SFD - Leucine Carboplus

Następny temat

SFD - Mass Activator

WHEY premium