SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ronnie Coleman - legenda

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 961554

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 261 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6716
yyy bo my tu wszyscy nabuzowani od koksu jak małe piece koksownicze, i nie robimy nic tylko zrzucamy sobie sztangi na głowę żeby bo i tak do niczego innego nam nie służy, a podobno od tego ćwiczenia dobrze się rozwijają mięśnie czoła... buildmass szacun, nie ma to jak szydera...lubię historie i zgadzam się z twoją wypowiedzią
p.s tylko nie wiem czy mnie nie skasują bo to chyba nie za bardzo na temat legendy Ronniego ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6233
Ademus widzisz są ludzie i taborety... , a OnlyOne89 należy zdecydowanie do tych drugich. Mówisz, że podstawówka ja jestem? To ty przedszkole . Tak jestem nabuzowany od koksu i normalnie jak widzę, że gościu pisze takiego posta jak ty to mnie krew zalewa... W sumie to popatrz na swoją wypowiedź. Czy wniosła coś do tematu? Bo wydaje mi się, że tyle samo wniosłem ja postem niżej Twojego. I koniec już nie będę Ci odpowiadał, bo nie ma sensu śmiecić w temacie.

A żeby nie było to Ronnie to wielkolud (jest na temat )

Zmieniony przez - buildmass w dniu 2009-05-21 08:35:27

You want something?
Go and get it.
Period.



>>>BodyBuilding<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3470
jedyne co mi sie u niego podoba to łapy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2514
Nie bedę nic mówił na temat tego Pana... Coleman miał wielkie mięsnie(bicepsy, uda, plecy) ale nie zawsze udało mu się je odpowiednio dorzeźbić... Dlatego jest sporo kontrowersji na temat jego zwycięstw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 603 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16407
nie zartuj, nie bylo przed nim nikogo tak wielkiego, proporcjonalnego i dorzezbionego jednoczesnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 376 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14422
OnlyOne89 lekko mówiąc... walnąłeś lapsusa stary

Zmieniony przez - chytri2007 w dniu 2009-05-21 18:31:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31200
OnlyOne89 JESTES kretyn i tyle w tym temacie wiesz dlaczego cie ludzie skrytykowali ? chyba nie . to jest forum każdy może coś napisać ale musisz sie liczyc z ostrym linczem , bo jesli myslisz że jak sie w takim temacie wypowiesz gdzie raczej czyta go wielkie grono jego fanów to sie licz z tym .
Nie ma I nie będzie lepszego od Ronniego

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2514
Nie nazywaj mnie kretynem!!! Ja Cię obraziłem? Nie więc Ty tez nikogo nie obrażaj. Krytyka czyis poglądów to co innego niz obrażanie tej osoby co wyraża dane zdanie na jakis temat. Myslisz ze ja jestem dzieckiem ze tego nie wiem. osobiscie lubiłem i lubie Ronniego ale jak kazdy miał i ma jakies wady... Jezeli nie zdażało mu się np. mieć czasem wystającego brzucha od przyjmowania ogromnych ilosci hormonu wzrostu to ja chyba jestem slepy...;/ Oceniam po prostu obiektywnie i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31200
tak jestes ślepy i tyle Ronni i wystający brzuch hahah :d no co ty , a tak serio to każdy z nich ma tylko zależy kto go lepiej wciągnie

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6233
O nie tylko mnie drażnią wypowiedzi OnlyOne89! Nie warto gościa słuchać.

You want something?
Go and get it.
Period.



>>>BodyBuilding<<<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moe Elmoussawi - aktualne zdjecia

Następny temat

Składy reprezentacji na ME

WHEY premium