SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytania dotyczące konkursu w dziale TDP .

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140766

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
ja ryje ukratkiem mikrobiologie :/ kolos w sobote a checi 0...

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W czwartek możecie wcześniej zrobić :) :) :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Ja już chyba nie miałbym siły na szkołę siedzę zmarznięty , bo 35 minut miałem z pracy spózniony autobus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
a mi sie własnie fura zyebała :( alernator w beemce akurat na zime padł i targam z buta teraz w ta p***ziawe...
Nie mam siły wlasnie w tym tygodniu jakos, ale tzreba to zaliczyc nie ma lekko ;)
No i czekam na kuriera od samego rana bo paczka z suplami wlasnie ma przyjsc i sie skupic nie moge hehe

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
witam dzisiaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Suple by się przydały , powoli gromadzę po kontuzji właśnie wróciłem na treningi więc trzeba będzie jak się wróci do gazu coś zatankować

xmejux

co tam długi chudy leszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
tego SAW'a szamaliscie? klepie to? se wziolem puszke zeby sie przed sylwestrem przypomowac hehe

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
w porządku dziadku

wziąłem jedną porcję SAWa od koleszki. Mi się bardzo fajnei trenowało, aczkolwiek bez rewelacji.

w ogóle teraz miąłme możliwość przetestować kilka przedtreningówek, ostatnio był napalm w szocie i nox pump od doriana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
aczkolwiek co do przedtreningówek to w ogóle bardzo indywidualna sprawa, zależy też od dnia itp, wiele czynników
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
ja wlasnie juz dawno z takich dopalaczy nie szamałem :) wiec za ta cene wydaje sie ok.
No gdzie ten kurier kurde :/ klata sie grzeje a prochu nie ma hhehe

desiderata

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

I jak ja mam przytyc??

Następny temat

@@@KONKURS @@@ TDP & PVL MUTANT @@@

WHEY premium