SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prohormony USA, które godne uwagi?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 452048

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Cykl to nie lokata bankowa...
Na tym sie nie oszczędza
Albo macie kase na oslonki, dobry towar, kreatyne po cyklu i ogolnie cały osprzęt potrzebny na PCT, oraz dobrą diete w czasie cyklu oczywiście wspomaganą odżywkami, albo możecie o koksie zapomnieć.

Oczywiscie mozna wszystko robic metodą "na karka", trzaskając 300 mety i 20 omena, na pytanie o odblok robiąc wielkie oczy i pytając "a so to?"
Ale to nie tym forum - chłopaki z osiedla rozpisza wam taki cykl.

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do zastępowania Liver Detoxu lecytyną - nie sądzę, aby był to dobry pomysł Vins. powiem więcej - jest to niepotrzebne ryzyko dla organizmu. Na cyklu z każdego ph porządne osłonki to PODSTAWA i jeśli nie ma na nie floty - należy zapomnieć o cyklu. Chyba, że zdrowie Wam niemiłe. Lecytynę można owszem zastosować, ale tylko jako dodatek to właściwych osłonek typu Liver Detoxifier, Liv 52, czy Esseliv..

Don ... gold lecytyna to to samo co np. Esselive z apteki !
w esselive jest zawarta lecytyna sojaowa ( czy **** wie jak to było ) ale podsumowując chodzi mi o to że kupując gold lecytyne z olimp-a zaoszczędzamy mase siana ,,, przecież esselive kosztuje w niektórych aptekach prawie 30 zł i jest tylko 50 tab.
a lecytyne możemy dostać za 16-17 zł i jest 10 kap. gratis( więcej ) stężenie tej lecytyny z olimpu jest takie same jak eselive albo i większe ( tego nie jestem pewien ) a po co przepłacać , livera można sobi9e wrzucić po cyklu z osłonkami na wątrobę jeśli już w gre wchodza mocniejsze środki i jest $ ... ale lecytyna/esselive to podstawa

mam nadzieje że teraz nie będziesz przepłacać

pozdro Don koxie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1789 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27290
Witam mam pytanie co sądzicie o tym srodku


Dodam jeszcze ze mam ponad 4 miesieczna stagnacje jezeli chodzi o wymiary,Co sadzicie o tym produkcjie oraz co mozecie zaproponowac zamaist tego?(poza dieta i dobrym treningiem ) I czy ktos juz brał cos takiego.Pozdro

Widze ze foto sie nie wczytało jest to M-Drol
ps jak sie kliknie prawym i otworz obrazek to sie odczyta ;p

Zmieniony przez - pizam88 w dniu 2008-08-14 21:47:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 972 Napisanych postów 19333 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158996
To co walac saa nie ma sensu dodac 11-oxo??..moze cos ruszy bo juz za maly wybor koksu zostal :>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4766
witam mam takie pytanko zaczynam brac m-drola za dwa tygodnie bede mial pobierana krwe czy m-drol wplynie jakos negatywnie na wyniki ile czasu ph sa wykrywalne we krwi jesli wogule sa?? dzieki za odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1789 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27290
jezeli masz robione standardowe badania to nic nie wykryje.
Daro-bober daj znac jak Ci srodek wjeżdża.Mam do Ciebie pytanie jeszcze ale to na priw.ok :d

Zmieniony przez - pizam88 w dniu 2008-08-14 23:04:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 326 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4834
a co powiecie o połączeniu m-drol+Attitude zamiast Epithin-E ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co powiecie o połączeniu m-drol+Attitude zamiast Epithin-E ?

atridute to buzer teścia
a EPI to PH

po***ane połączenie

cykl M-D + EPI ok na PCT clom,nolwa i Attitude o.k ;)

Zmieniony przez - VinsSFD w dniu 2008-08-15 00:26:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 326 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4834
ale z tego co sie orietuje to wlasnie Attitude tez mozna uzrywac jako inhibitor aromatazy zamiast Epithin-E ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
EPI z GL jest PH
CISSUS-Drol z GL jest inhibitorem aromatyzacji bo ma 6-bromo

a tak w ogóle to nie wiem o co tobie chodzi

zadaj konkretne pytanie a nie rozważania jakieś
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

prop+superka

Następny temat

Razak??

WHEY premium