SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy ułożeniu planu... ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1063

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Witam serdecznie!

Jak w samym temacie. Chodzi o to ze potrzebuje pomocy przy ułozeniu planu treningowego... Chce zeby byl rozłozony na 4 dni w tygodniu. No i nie chce cwiczyc nóg bo w zeszlym tygodniu zdjeli mi gips po dosc powaznym skreceniu stawu skokowego...

Najbardziej zalezy mi zeby urosly cycki i troche zmniejszyl sie brzuch. Rece to juz podczas treningu tez sie wyrobia...

Jezeli dało by rade coś pomóc to dziekuje bardzo ;)

Pozdrawiam ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 415 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5629
Staż, waga, wzrost, cel. Sam ułóż i wklej tu.

FC Barcelona

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 200 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 656
podaj jaki ma byc cel masa czy rzezba to moze cos wymyslimy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
to na początku zaproponuje moze co bym w jakie dni chciał trenowac:

moze byc cos takiego?

1) klatka + triceps
2) plecy + biceps
3) barki
4) jeszcze raz klatka?

Pozdrawiam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 200 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 656
a podaj jaki chcesz osiagnac cel czy mase czy rzezbe a moze sile!wtedy cos napiszemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
no mase to ja mam :P mam 184cm wzrostu a 90kg ;) nie jestem gruby, ale do szczuplych sie nie zaliczam... :) raczej zależy mi na rzeźbie. chodzi o to ze mam "lekką" oponke (nie piwną, tylko tłustą) no a cycki nieproporcjonalne. chodzi o rzeźbe... no i ręce... ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 200 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 656
Podczas treningu na rzeźbę należy wykonywać większa liczba treningów (nawet do 6 tygodniowo). Każdą grupę mięśniową trenujemy nawet 2 razy w tygodniu. Treningi powinny być krótkie, ale bardzo intensywne. Przerwy pomiędzy seriami zmniejszamy do 60-30 sekund, z dużą różnorodnością ćwiczeń. Duży nacisk należy położyć na ćwiczenia izolowane, jak np. rozpiętki w leżeniu, krzyżowanie linek wyciągów, ćwiczenia na maszynach treningowych!Na większe grupy mięśniowe wykonujemy 12-9 serii, na mniejsze 10-7 serii. Ilość powtórzeń nie mniejsza niż 10-12. Dobre połączenie to wykonanie po treningu siłowym treningu aerobowego przez około 30-45 minut!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 200 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 656
To jest taki trening na rzezbe!

Mięśnie klatki piersiowej
1) Wyciskanie sztangielek leżąc na ławce poziomej
3-4 s.- 10-12
2) Rozpiętki ze sztangielkami leżąc na ławce poziomej
4 s.- 12-15
3) Butterfly 4 s.- 12-15

Mięśnie dwugłowe ramion
1) Uginanie ramion ze sztangielkami stojąc
3 s.- 10-12
2) Uginanie ramion ze sztangielkami na modlitewniku
3 s.- 12-15
3) Uginanie ramion ze sztangielką w opadzie tułowia
2 s.- 12-15

Mięśnie brzucha
1) Skłony z linka wyciągu klęcząc 4 s.- 12-15
2) Unoszenie nóg w podporze na poręczach 4 s.- 20-30

DZIEŃ 2

Mięśnie ud
1) Wyprosty nóg siedząc na ławce maszyny do ćwiczenia mięśni czworogłowych ud 4 s.- 5-20
2) Wyciskanie ciężaru nogami na suwnicy skośnej leżąc 4 s.- 12-15
3) Przysiady na hack-maszynie 3 s.- 15-20
4) Martwy ciąg - nogi proste 3 s.- 12-15

Mięśnie łydek
1) Wspięcia na palcach na suwnicy 2 s.- 20-30
2) Wspięcia na palcach na hack-maszynie 2 s.- 20-30

DZIEŃ 3

Mięśnie naramienne
1) Unoszenie ramion ze sztangielkami bokiem w górę siedząc 4 s.-12-15
2) Wyciskanie sztangielek siedząc 3 s.- 12-15
3) Unoszenie ramion ze sztangielkami w górę w opadzie tułowia 4 s -12-15
4) Szrugsy stojąc 3 s.- 15-20

Mięśnie trójgłowe ramion
1) Prostowanie ramion na wyciągu stojąc 3 s.- 12-15
2) Francuskie wyciskanie sztangielki (jednorącz.) stojąc 3 s.- 12-15

Mięśnie brzucha -jw.

DZIEŃ 4

Mięśnie pleców
1) Ściąganie długiego drążka wyciągu do karku siedząc nachwytem 4 s.- 10-12
2) Ściąganie krótkiego drążka wyciągu do klatki piersiowej siedząc podchwytem 3 s.- 12-15
3) Wiosłowanie sztangielką w opadzie tułowia do brzucha 3 s.-12-15
4) Wyprosty tułowia w leżeniu na ławce 4 s.- 15-20

Niezmiernie istotna jest intensywność – przerwy między seriami nie powinny przekraczać 45 sek. w zależności od wielkości grupy mięśniowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 200 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 656
a w dzien 2 zamiast nog to wstaw cos innego!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 200 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 656
tu masz ladnie opisane jak cwiczyc!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 200 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 656
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Małe Pytanko :)

Następny temat

problem - klatka

WHEY premium