SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poisłek po treningu.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2358

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4555
Witam
Mam takie pytanko: czy ryż +jogurt naturalny lub jajecznica to dobre posiłki potreningowe? Wiem, że po treningu trzeba dostarczyć białka, więc tu nie bardzo mi to pasuje. Myślałem, żeby po treningu pić gainera, a jakieś 30 minut później ten ryż +jogurt/jajecznica.

CEL: masa

PS. Tak, wiem, kurak najlepszy

Pozdrawiam,
AdolfiQ
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
nie zle robisz!!

wafle ok.
ale w domu zjedz ryz/makaron/kasze+chude mieso/rybe i troszke warzyw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 214 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1869
unikamy tłuszczy w około treningowych także jajecznica nie jest dobry pomysłem, jogurt też kiepski.

najlepiej pierś z kuraka jak sam zauważyłeś, a jak nie to jakaś rybka w ostateczności wpc lub twaróg :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4555
hmm... tyle że ja tyle ważę że ten tłuszcz mi na pewno nie zaszkodzi. No ale ok, pokombinuje z tą rybką :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 214 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1869
tu nie chodzi o to czy Ci zaszkodzi czy nie. po prostu w okołotreningowych tłuszczy powinno się unikać. o ile dobrze się orientuję (ale mogę się mylić) wpływają one negatywnie na przyswajanie białka i węglowodanów (spowalniają je) a w posiłku po treningowym chodzi o to, żeby szybko je dostarczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
B. wazny jest odpowiedni posilek potreningowy zjedozny o odpieednim zcasie czyli do 30min po zakonczonym treningu!

Po trenignu Weglowodany zlozone+bialko.(bez warzyw i tluszczu! )

Czyli do 30min po treningu- np. ryz paraboliczny+piersi kurczaka czy makaron z maki drum+chuda ryba jak np. mintaj/panga czy tunczyk

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44470
góra a tak może być...?
Zaraz po treningu Białko z wodą (odżywka)

ok 45 min po
Posiłek
Pierś + Ryż + Warzywa czy tutaj też warzywka odstawić?
i czemu bez warzyw? tłuszcz ok spowalnia wchłanianie a warzywa?

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 981 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7373
tuz po treningu najbardziej istotne sa weglowodany nie bialko jak wiele osob uwaza , wiec lepiej zamisat wpc carbo
po treningu
piers + ryz
dlaczego bez warzyw poniewaz wazywa zawieraja blonnik ktory spowalnia wchlanienie weglowodanow

lepiej byc duzym idiota niz malym ale ciota

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44470
Ok :)

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5239 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 75867
góra a tak może być...?
Zaraz po treningu Białko z wodą (odżywka)

Do bialka dodaj węglowodany
Dostarczysz w ten sposob energię potrzebną do syntezy bialek mięsniowych
Ponadto węglowodany spowodują wydzielenie insuliny, dzieki czemu zostanie zwiększony napływ aminokwasow do mięsni


ok 45 min po
Posiłek
Pierś + Ryż + Warzywa czy tutaj też warzywka odstawić?
i czemu bez warzyw? tłuszcz ok spowalnia wchłanianie a warzywa?

Jeśli zastosujesz suplementację potreningową w kolejnym posilku możesz uwzględnić tluszcze oraz warzywa

"Wszystkie rzeczy są trujące i nic nie jest bez trucizny,
Jedzenie i picie ponad miarę jest również trujące." - Paracelsus
http://www.sfd.pl/TŁUSZCZE-t369407.html
http://www.sfd.pl/JAJO-t429538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Jak koledzy wyzej.

Najlepiej do tego bialka dodaj WW, najlepieij carbo czy vitargo jak jestes kasiasty

I 30-45min po takim szejku pelnowartosciowy posilek WWlzozone+bialko +moze byc odrobina tluszcy.

Polecalbym jako zroldo tluszcy porostu omega-3. A reszta w ciagu dnia aby bilans sie zgadzal, jak nie ebdziesz mial inej mozliwosci i beda musialy znajdowac sie tu tluszce bo nie bedziesz wyrabial z zapotrzebopwaniem to i do 10ml oliwy bedzi eok. A warzywa jednak bym darowal w posilkach okolotrenignowych, spokojnie mzoesz dostarczyc odpowiednia ilosc w ciagu dnia

Pozdrawiam.

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1970
A musli(z małym dodatkiem innych płatków np. kukurydzianych) z mlekiem nadaje się na posiłek potreningowy?
Ja zjadam od razu po treningu jakieś 50 g wafli ryżowych a potem w domu musli z mlekiem. Może tak być?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy Ktos Moglby Mi Ulozyc Diete ?

Następny temat

Pasek na brzuch

WHEY premium