SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początki z siłownią

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1452

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 144
Witam
Mam na imie Marcin, 19 lat, waga 72 kg, wzrost 178cm.
Zacząłem niedawno jakieś 2 tyg temu karierę ze siłownią, trenuje 3 razy w tyg po 1,5 2 godz. Moim celem jest przybranie masy mięsniowej (tzn mam dość ładną rzeźbę ale chcę to wyćwiczyć), dodam że gram zawodowo w piłkę więc regularnie palę kalorię. Ćwiczę już 2 tyg i widzę lekkie efekty tzn lepiej sie czuję. Myślałem nad odżywkami typu kreatyna ale nie mam zielonego pojęcia na ten temat dlatego piszę do Was. Czy to dobry pomysł z odżywkami? A jak tak to jakie? Drugie pytanie to jak dobierać ćwiczenia na siłce żeby były najbardziej efektowne?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Odzywki-odpadaja.Za wczesnie.Zainwestuj w diete-to podstawa.Skoro regularnie spalasz kalorie ich nadwyzka powinna byc znaczaca-by przyrost masy byl zauwazalny

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2638 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12276
Cwiczenia zlozone wielostawowe. przysiady/ciagi/wiosla/drazek/porecze/wyciskania

odzywki? odpada. rok cwiczen kreatyna mozesz sobie wziac teraz jest bez sensu.
mozesz dokupic suplementy diety bialko np do uzupelnienia diety.

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2665
to tak jest ankieta w temacie "1 wizyta Jasia na Forum" tam masz ankietę wiek waga itp... kreatyna - nie na początek kiedy coś Ci rośnie kompletna strata czasu kreatyne można zarzucić po pół roku albo dłużej kiedy masz zastoje jak teraz zarzucisz potem "gó**o" da :) jako suple ew uzupełnienie diety w białko i węgle i możesz dorzucić witaminki na razie bez supli dasz radę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Trening 1,5-2g mija sie z celem.Powiniene trwac od 35 do 60min max-potem jest to zmudna/syzyfowa praca.

A cw-j/w .Przedewszytskim wielostawowe-w dalszej perspektywie jakies plastyczne

Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2010-03-11 21:04:58

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1793 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11645
Z planów polecam Full Body Workout 3x tydzień, ewentualnie ACT (FBW obwodowe).

Life is to short to be small :)
http://www.sfd.pl/Moja_siłownia_:_-t821837.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1370 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10695
Jeśli grasz "zawodowo" w piłkę to wypróbuj program Westside For Skinny Bastards
DeFranco, przeznaczonego właśnie dla sportowców uprawiających inne dyscypliny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 144
Wiecie jestem laikiem w tym. Pytałem się jeszcze instruktora na siłce który mnie prowadzi i On też tak mówi więc tak zrobię. Ale mam do Was pytanie jakie są najlepsze ćwiczenia na klatke piersiową żeby ją wyrzeźbić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 215 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3888
te forum jest istną encyklopedią wiedzy wystarczy wejść w "szukaj"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1370 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10695
marcin10_1:
Ale mam do Was pytanie jakie są najlepsze ćwiczenia na klatke piersiową żeby ją wyrzeźbić?

A masz już co rzeźbić? Bo z parametrów, które podałeś (stosunek wagi do wzrostu)
wynika, że nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 144
No właśnie i dlatego nie wiem od czego zacząć. Najpierw ćwiczenia na mase mięśniową tak? A później rzeźba?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split klasyczny czy Split partia 2x w tygodniu ?

Następny temat

Przygotowania do redukcji. Porady i sugestie.

WHEY premium