SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Platki owsiane

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5581

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
Jak w temacie. Interesuje mnie glownie z czym je jecie, jak je przygotowojecie, przyrzadzacie i wogole. Bo ja ostatnio szamalem same platki owsiane ale wczesniej zalalem je woda. I musze powiedziec ze nic gorszego nie jadlem w zyciu. Takie gowno mi wyszlo.
Przy odpowiedziach napsizcie ile czasu mniej wiecej zajmuje wam rpzygotowanie posilku i z czym go robicie no i mile widziany sposob i opis przyrzadzania.
pzdr. i z gory thnx za odpowiedzi.


PS: wybaczcie za ewentualne bledy ortograficzne.(czasami nie wiem co pisze

Zmieniony przez - zaskron w dniu 2008-02-22 14:24:35

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 214 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1943
sprobuj na przykład: zalac woda tak zeby napęczniały, dodac jajek, troche mąki, zmieszaj wrzuc na teflon i z dzemem do smaku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4012
Ja mieszałem w maślance truskawkowej to jakoś zjadłed a z mlekiem ochyda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2860 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41203
z mlekiem i rodzynkami da się zjeść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Mozesz zalac minimalna iloscia wody,a pozniej dodac kogel mogel(z bialkiem) czyli ubija sie osobno bialko (max.2minuty),dodaje zoltko utarte z cukrem(jesli go uzywasz),ja dodaje slodziku ;)
Ostatnio tez polubialam taka wersje:platki+suszona ostra papryka,pieprz,oregano+jajko na twardo pokrojone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1039 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15123
porcja platkow , 1 jajko , 4 bialka jajek , banan pokrojony w plastry , kiwi pokrojone,troche soli - wszystko mieszasz i wrzucasz na goraca lekko posmarowana oliwa teflonowa patelnie - czekasz az sie przyrumieni , obracasz - rumienisz z drugiej strony i...
gotowe !!
mniam mniam :)
skladnikami mozna sie ,,bawic,,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 771 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20779
100g płatków owsianych+ rodzynki+ziarna słonecznika+suszone morele/banany+ 200ml mleka możesz zjeść jeszcze do tego 2 jajka,i śniadanko gotowe.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6277 Napisanych postów 76056 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754969
Platki owsiane gorskie gotowane na 250ml wody az wyschnie. Pozniej dodaje kefir lub maslanke naturalna, do tego np ananas lub banan, ser bialy, orzechy wloskie, pestki z dyni.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
dzieki chlopaki macie po sogaczu na pewno skorzystam
PS: czy taki posilek moze mi zastapic posilek potreningowy??


Zmieniony przez - zaskron w dniu 2008-02-22 15:58:18

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1039 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15123
po treningu uzyj lepiej szybkowchlanialnych weglowodanow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Jak to beda dluzej gotowane platki i owoce to przeciez moze byc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skuteczna redukcja i brak utraty wagi?

Następny temat

Masowanko do oceny!

WHEY premium