SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Platki owsiane

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5578

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 481 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9932
150g płatków, 30g otrebow, 1-2 lyzki kakao, 500ml mleka

gotuje mleko az bedzie gorkie, nawet powiem takie fest gorkie, dodaje kakao do mleka mieszam, i cala ta mieszanka zalewam platki

po takim sniadaniu czlowiek ma przez pol dnia energie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
tylko ze ja nie uzywam do jedzenia podgrzanego mlaeka.Odpada calkowicie. Zawsze mnie nad cieplym naciaga nie wiem czemu. Jak czuje zapach mleka cieplego to mnie naciaga.
pzdr.OStatnio wcinalem platki z takimi roznymi kompinacjami ale kurde nie lubie ich i zle mi wchodza:/ msuze cos wymysles zeby je zerzryc bo i tak bede je jadl chociaz zle wchodza. Same w sobie nie sa zle ale nie wiem z czym mozna je przyrzadzic. Kurde a na jajko mozecie dac jakis przyklad, ale jak ostatnio robilem jajko z platkami wiecie te placuszki to kurde nie przegotowalem ich i normalnie wyszly takie ****a trociny. Oczywiscie nie wdupil-e-m tego bo juz nie mogelem tego czegos przerzowac

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 87 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 905
Witam,
ja jadam muslii z rodzynkami,orzechami i slonecznikiem dodaje do tego czasami lyzeczke miodu i tluste(10%) mleko,potem lekko podgrzewam tak z dwie minuty w mikro i jest idealne do spozycia,no i za***icie smakuje z tlustym mlekiem bo z odtluszczonym smakuje jak wiory:)

Mowi sie ze jestesmy tym co jemy-i to prawda,aczkolwiek powinnismy sie pogodzic z tym ze musimy jesc to czym jestesmy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 87 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 905
Moze to sprubowac tylko troche zabawy...
Przepis na poranną i wieczorną surówkę z jabłek (czyli müssli Birchera) nazywaną przez hollywoodzkie aktorki
Rano i wieczorem (na surówkę wieczorną płatki moczymy rano, na poranną - wieczorem) jedną kopiastą łyżkę płatków owsianych (płatki owsiane obniżają poziom "złego" cholesterolu i podwyższają poziom "dobrego"!) zalewamy trzema łyżkami niegazowanej wody mineralnej. Po dwunastu godzinach (tyle czasu powinny moczyć się płatki) dodajemy sok z 1/2 cytryny, łyżkę słodkiego skondensowanego mleka, łyżkę tartych orzechów i 2 średnie jabłka utarte w całości z ogryzkiem i ze skórką (błonnik, pektyny). Wszystkie składniki dokładnie mieszamy.

Mowi sie ze jestesmy tym co jemy-i to prawda,aczkolwiek powinnismy sie pogodzic z tym ze musimy jesc to czym jestesmy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
dlubanina jak *** a tem przklad wczesniej to znowu mleko:/ myslalem ze z jajkiem cos moze
pzdr.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 481 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9932
to jedz je z woda jak nie z mlekiem
mata problemy

a nie mozesz jakis kanapek z jajkiem zjesc rano, kilka kromek chleba z jajkami i po problemie heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Masz sporo przepisow..Jak widzisz mzoesz stworzyc wlasne kombinacje.. wiec nie widze w czym problem

Poprobuj,smakuj, dopsauj pod siiebie, a napewno znajdziesz cos odpowiedniego

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
ok dzieki/ mam nadzieje ze nie zmarnuje z 2 kg platkow owsianyhc na takie proby
pzdr.

Zmieniony przez - zaskron w dniu 2008-02-26 20:46:01

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Powodzenia

GÓRA---->I am What I am

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skuteczna redukcja i brak utraty wagi?

Następny temat

Masowanko do oceny!

WHEY premium