SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Partie mięśniowe

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1544

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18
Witam panowie ^^ Waże 60 kg i mam 17 lat ... Czas przybrać troszkę na masię no i zacznę chodzić na siłownie (stosując odrzywki) Na siłownie będę chodzić 4 dni w tygodniu i chciałbym tak robić po 2 mięśnie w jednym dniu treningowym. Zakłada się ze powinno się zaczynać od wiekszego miesnia czy jakos tak i nie wiem za bardzo jak to ogarnąć... Jak coś jest nie teges to poprawcie mnie chłopaki ...

Poniedziałek - Biceps, Triceps
Wtorek - Kark, Klata
Czwartek - Nogi, Brzuch
Piatek - Plecy, Barki

Jak za mało jakiejś parti mięsniowej to możecie zwiększyć np 3 razy w tygodniu biceps i nie po 2 mięsnie do pompowania tylko np 3 ;] Przyznaję SOGi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
nie zwiekszysz masy przy SW
chyba ze bedziesz jadł o wiele wiecej niz zapotrzebowania
sadzac po tym co napisales, moze i 6000kcal...
jak masz takie ostre treningi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powinno się zaczynać trening od większego mięśnia . Każdą partie raz w tygodniu przy splicie , powinieneś zacząć od treningu typu FBW . Odżywki nie potrzebne dopnij dietę pierw .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Jak powiedział Makaveli01 zacznij od FBW. Odżywek też jeszcze nie potrzebujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100321
j/w FBW 3 razy w tyg.+ dieta :) Mykaj do działu odżywianie i trening poczatkujący...

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18
Co to jest to FBW ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Poczytaj sobie: https://www.sfd.pl/[art]_FBW-_Full_Body_Workout_by_georgu-t364504.html 

Możesz zajrzeć jeszcze do ATLASU ĆWICZEŃ.

Ja się pytam, gdzie te SOGi, tyle odpowiedzi dostałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przecież on nawet abonamentu polsatu niema to na co wy liczycie hehe .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Chcesz sie brac za odzywki a nie potrafisz nawet tego slowa poprawnie napisac

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18
Aaa ... Nie chce robić ogólno rozwojówki ... Chcę robić partie mięśniowe ... Jeśli chodzi o siłownie to treningi siłowe nie są mi obce ... Troche chodze na siłownie tak 1 raz w tygodniu i trenuje BJJ a tam po treningu mamy dużo wytrzymałości też ... Chce partie mięśniowe trzaskać ... Soga przyznam jak ktoś mi napisze fajnie co mam kiedy robić ;] Bede w dodatku wdzieczy ;] Sory chlopaki ze nie napisałem tego na poczatku ;] <.< Nie chciałem się chwalić :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Chodzisz raz w tygodniu na siłkę? I co wtedy ćwiczysz? Bica i klatkę?

Na początek wszyscy Ci doradzą FBW. Dzięki temu zbudujesz podstawy pod dalszy trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18
Ogolnorozwojówke mam na prawdę na BJJ ktore mam 3 razy uwiez mi, trenuje BJJ 3 lata i bardzo duzo robimy cwiczen na nogi oraz plecy, pozatym mamy nieraz nawet po 12 sparingow po 5 min walki - straszny zapiernicz (1 godz walki) Gdy walczysz w parterze pracuje prawie kazdy miesien, parterowcy maja to do siebie ze sa bardzo silni jak na swoja wage i wytrzymali ... Nie tak jak koks z silowni co mu miesnie spuchna po 3 minutach ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Boksu + siłownia.. Pomoc z odżywkami

Następny temat

Pytanie o genetyke '

WHEY premium