SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA-czyli co warto brać vol 6

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 286897

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Wlasnie zaczelem biosire i moze za wczesnie na opinie ale wir w zoladku sie zrobil mimo ze ostatnio mialem problemy z jedzeniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 238 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1721
Pany jak na dzień dzisiejszy mixy :

1.Mix-Med(Master 50mg, Tren A. 75mg, T.Prop 100mg) Bioniche
2.RapidteX(Tren A 75mg, T. Prop 75mg, Masteron 75mg) Biosiry

Opyla sie kupic czy lepiej osobno ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 404
co sadzicie o metce british dragon??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
panowie, w moje ręce trafił polski metanabol z jelfy (dłużnik był nie wypłacalny i dał mi mete ) tylko, że na opakowaniu nie ma daty ważności, czy po nr serii można jakoś sprawdzić czy nadal klepie? czy raczej nie ma takiej opcji?

i co z cyklem 4 tygodniowym (20 mg ed) ? ma sens czy lepiej dokupić i pociągnąć dłużej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 238 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1721
Poczatkujacy_25
co sadzicie o metce british dragon??



Nie masz innych labów do wyboru? Ja bym, sobie dał spokoj, bo są inne sprawdzone firmy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 404
no wlanie narazie nie mam,to lipa ta meta bd??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2726
Panowie czy bił ktoś enana z genesis 250mg? klepie jak trzeba?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 238 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1721
Poczatkujacy_25
no wlanie narazie nie mam,to lipa ta meta bd??



Mozesz sprobowac..Ale dla mnie to meta z d*py.Chyba,ze kiedys dill mnie wy**bał..Ale mnie nie robiła.Moze ktos inny sie jeszcze wypowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 168 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2515
Boldek z alchemii bil ktos ? Zielone opakowanie, zielony sok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 361
Tez mam tego bolda ale jeszcze nie testowalem
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

2 Cykl pomóżcie!

Następny temat

[spam] nie dla dam !!!!!!!!!!!!!!!!

WHEY premium