SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OLD SCHOOL : wioslowanie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 131310

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
sakmajdik:

50%+1 sztabka*5p
50%+2szt*5p
50%+3*5p
50%+4*5p
*****
50%+n sztabek*4-5p
50%+n+1sztabek*4-5p
50%+n+2sztabek*3-5p
AZ UZNASZ ZE TECHNIKA SZWANKUJE.

Poza tym masz nadkompensacje z wtorku, wiec duze ciezary pozostaw na druga czesc tygodnia. Rozciagaj plecy w kazdym powtorzeniu wioslowan!!!

yarekbboy: inne foty plaskich bicepsow: https://www.sfd.pl/temat277278-strona9/ 

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19545
okej już wszystko rozumiem. Dzięki, sogacz już nie wejdzie, może w innym dziale

pozdr.

Dobry ziomal nie zamula przy jednej cipeczce...
http://*******/wpzm filmy XXX za darmo
http://*******/c9hb 16tys zdjęć XXX za darmo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
Ty berserkerze, szacun za siłe

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Wypasiony art (chyba w kazdym znaczeniu tego slowa ). Wioslowanie jednoracz to chyba moje ulubione na plecy, jednak unikam go bo mi zostaja prostowniki. Teraz mam taki problem ze w wioslowaniu sztanga niepewne jest "trzymanie postawy" przez slabosc prostownikow mimo ze motyl by wiecej pociagnal.
Widac po fotach ze dol masz mocny.
A co do przeciazen to przyspieszanie sztangi na dole obciazy dodatkowo prostowniki (bo napisales by oszczedzac). Rozumiem ze chodzi o to by obciazylo "izometrycznie" tj. by nie robic tego przyspieszenia prostownikiem ruszajac calym cialem lecz by przyspieszac motylem.

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Phi, zeby to bylo 202kg...

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Tak w ogole myslalem ze bede jedynym ktory przeczyta calosc

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
dzi:
po pierwsze jak juz napisalem podstawa wioslowan sa silne i techniczne ciagi. Inaczej to ryzyk-fizyk-matematyk... Poza tym nie istnieje rozpedzanie izometryczne bo izometria to napiecie bez ruchu. Ruch tulowiem jest niemozliwy do unikniecia.. Nie tylko motyl ma rozpedzac ciezar. W poczatkowej fazie dolny kaptur ma przeogromne mozliwosci rozpedzania, jakby do tego zostal stworzony... pozdro!

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2057
SOGacz się należy za kawał dobrej roboty

carpe piersiam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
O, ktos nowy przebrnal maraton.. THX. Dotychczas tylko stara gwardia... W tej chwili jest napisane: "∑ temat został odczytany 275 razy ¬". Wielu poleglo albo deszyfruje, hehe. Rzeczywiscie ludziska nie potrafia przebrnac przez old shoolowe wioslowanie. Zeby to bylo o magicznym wyciskaniu lezac...albo o du.pie Maryny...i krotkie. Przeciez to art o jednym rodzaju cwiczen, co jest?

PS. no chyba ze "nic dodac nic ujac"

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
4 serie podciagania na drazku + 4 serie podciagania konca sztangi w opadzie + 4 serie wisolowania do brzucha moze byc na brzuch? Czy lepiej inaczej to ulozyc? Staz pol roku
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krzychu666 poradz mi

Następny temat

jak dziewczyna ma się nauczyć podciągać?

WHEY premium