SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OLD SCHOOL : wioslowanie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 131217

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Fajnie, rosnijcie w moc koledzy

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 847 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12430
Witam Wodyn, będzie pytanie:)
Oto mój plan na plecy:

martwy: 4 serie

109kgx8
114kgx8
119kgx8
124kgx6

wiosłowanie wąsko hantlą w oparciu o ławke: 4 serie

41,5kgx12
46,5kgx12
51,5kgx12
51,5kgx12(Przy tym ciężarze zakładam paski)

wiosłowanie prostym gryfem w szerokim chwycie w opadzie tyłowia (pochylam się bardziej niż 45 stopni zdecydowanie) 4 serie

40kgx15
45x15
50kgx15
52,5kgx12

I koniec...

Ten plan kończe planowo za 2 tygodnie (2 treningi) chętnie zmienie go ażeby plecy pogrubić "najchętniej po całości:)"

Myślałem o większej ilości martwego ale to wiąże się ze zmniejszeniem serii w innych ćwiczeniach a nie wiem czy warto, przekonaj mnie

Plecy ćwicze na osobnej partii, czsem dodam przedramie co nie wpływa racej na nic Pozdrawiam szepnij coś w sprawie tego treningu.

This world so trife, Your money or Your life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 847 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12430


Znalazłem zdjęcie pleców bez napinania może mimo słabej jakości na cos sie zda. Jest z grudnia.

This world so trife, Your money or Your life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
w jakie dni cwiczysz?


ps.. co to za baba w tle?



Zmieniony przez - WODYN w dniu 2007-04-14 00:46:00

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 847 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12430
Hehe, laska jest słaba nie wiem czemu jeszcze tam wisi.

Ćwicze aktualnie w ten sposób:

piatek - klata
sobota - plecy + przedramiona
niedziela - biceps + triceps
pon-wolne
wtorek - barki + nogi
śro-wolne
czwa-wolne


Ze względu na studia zdecydowalem sie cwiczyc 3 dni pod rzad. Natomiast koncze ten plan i bede cwiczyc tak:

sroda - klata
czwartek - plecy + przedramiona
pia-wolne
sobota - barki + nogi
niedziela - biceps + triceps
pon-wolne
wt-wolne

This world so trife, Your money or Your life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 267
siemanko wiosłuja 10-8-8-6 80-90-90-100kg a hantla 4x8 40kg co proponujesz w nowym treningu aby zastapic te cwiczenia i niestracic siły??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 851 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13195
art czytałem sporo czasu temu i od tamtej pory stosuje się do twoich zaleceń w wiosłowaniach i wychodzi mi to na dobre

teraz robie trening 15-10-5 alternatywne progresje i mam w nim wiosłowanie jednorącz na wyciągu 3 serie , w 3 serii w 5-tkach idzie 45kg

wczoraj spróbowałem na hantlu i 34kg poszło lekko w 3 serii 5 razy

za jakiś czas zaatakuje 40kg , największy hantel na mojej siłce

aha po pierwszym treningu z wiosłowaniem jednorącz na wyciągu ( wcześniej robiłem dwurącz sztangą ) miałem za***iste zakwasy na skośnych brzucha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
hmm ja mam pytanka:
1. przy wioslowaniu sztangielka jednoracz czuje tylko najszerszy, jak mam to podciagac zeby poczuc prace miesni przy kregoslupie?
2. czy przy wioslowaniu sztanga nachwytem sztanga ma dotykac do brzucha?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 67 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 394
Wodyn,
dzięki za Twój "całokształt" na SFD.
Wydawało mi się, że podciąganie na drążku jest najwszechstronniejszym ćwiczeniem. I powinno się je robić na początku. No i ten uchwyt, nie szeroki ale wąski. Będę musiał zmienić swój plan środowy ( plecy + biceps)ATLAS NIE DZIAŁA

pozd.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3228
czyli na obaszar miedzy łopatkami na czworoboczny jakie wioslowanie najlepiej wplywa?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krzychu666 poradz mi

Następny temat

jak dziewczyna ma się nauczyć podciągać?

WHEY premium