SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Na czym mozna zarobic w UK/najlepszy bizness

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 199877

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
zaraz mi powiecie przestan pier.dolic idz na benefity

no prawie, ja ci powiem - przestan pier.dolic, idz do psychologa.
tylko nie do leyusa, bo po wizycie u niego to sie pociac pewnie mozna

ale na poczatek kilka wizyt u dobrego doradcy zawodowego mysle, ze mogloby ci pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
GLODCIS ja ze swojego życia zawodowego też nie jestem zadowolony, bo robię c***ową robotę, rączki czyste jak łza , mam kwalifikacje i doświadczenie ale dla tutejszych agencji pracy (a przez nie idzie większość prac) Polak jest dobry do zajcowania na taśmie, a na coś lepszego to nawet nie raczą oddzwonić, ostatnio była nawet pozycja gdzie szukali z biegłą znajomością Polskiego i agencja nie oddzwoniła
czas leci, ręce płynem do naczyń dobrze wyczyszczone , jeszcze 2 lata tak i do lepszej roboty nie będę się nadawał, już mi ostatnio jakaś laska z agencji napisała że ostatnie 3 lata spędziłem w hospitality i "ta pozycja" jest nie dla mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
do psychologa nie ide, *******e nie ide

nie no serio to nie jest tak zle ze mne

co do Hospitality to tez za******lalem 4 lata, zaczalem w hotelu jako linen porter po 3miesiacach przeszedlem na Concierge(dobre napiwki, swietne wozki do parkowania) , pozniej poszedlem do HBOS head office jako assistant hospitality manager, co znaczylo jedno za******laj na bogoli
teraz jestem Corporate Security siedze przed kompem i mnie sie ladnie klaniaja jak chca kluczyk albo wejsc do srodka
zycie jest dziwne bez kitu ehhehe
Remy mozna isc do doradcy jasne, poszedlem raz do Job C. z dyplomem w reku i doswiadczeniem z Polski a laska do mnie: no z tym to raczej do Londynu sie nadajesz

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
te doradcy zawodowe to teoretyki, ja też tak mogę doradzać, prawda jest taka, że jednemu się udaje, drugiemu nie, i mogą mieć identyczne kwalifikacje zawodowe, wykształcenie itp, ale wtedy pracę dostaje ten kto lepiej wygląda, ubiera się, mówi, kto ma większe cycki itp :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
mi raczej chodzi o taka sytuacje, kiedy ktos jest niezadowolony ze swojego zycia zawodowego, chcialby je zmienic, tylko sam nie bardzo wie, na co. I pozniej masz takie dziwne cv jak glodcis wlasnie no offence. po prostu dobrze jest nauczyc sie swiadomie kierowac swoim zyciem, wiedziec czemu podejmujesz takie a nie inne decyzje, co tak naprawde wplywa na twoje wybory. dobrze jest nauczyc sie rozpoznawac swoje potrzeby i to nimi sie kierowac w zyciu przy podejmowaniu decyzji, a nie np prestizem, stanowiskiem, czy liczba zer na czeku.

bo o ile dobrze rozumiem, to w takiej wlasnie sytuacji jest glodcis.

Zmieniony przez - RemyLogan w dniu 2010-09-28 18:50:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
moje CV tak wyglada dlatego ze zycie sie tak poukladalo, na security trafilem przez przypadek, zostalem zwolniony z HBOS(redundancy) a ze znalem dobrze chlopakow, podszedlem na szybko, spytalem i po przejsciu wszystkich smiesznych testow, badan i sprawdzeniu przeszlosci kryminalnej z Polski jak i UK dopuszczono mnie
to nie byly wybory, raczej koleje losu

dobra styka,

pomysly na milion baniek anyone??

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
milion baniek, ales kur.wa zachłanny

mi bańka styknie, anyone?

Zmieniony przez - RemyLogan w dniu 2010-09-28 20:21:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
z wami to sie nie da gadac
ide do Dragon's Den z moim pomyslem moze oni mi dadza kase a co...bede przemycal 'cos' z Kolumbii,zaloze kilka 'tanecznych' klubow, musi sie udac a co

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Juras w ch... pozno zaczal, dwadziescia pare lat mial chyba?

Ja wiem skad wziasc banke! wsiadasz w samolot, do PL, lapiesz taxe na lotnisku, mowisz:do najblizszej wsi! Jedziesz jedziesz i ja widzisz ze krowy sie pasa, wysiadasz, pukasz do gospodarza i mowisz: banke mleka poprosze! Sogi ze wam zdardzilem skad wziasc banke. Z milionem baniek jeszcze prostsze, ale narazie nie zdradze bo moja corka lubi robic te banki, i tu juz trzeba sprzetu i jak wykupicie caly ze sklepow to ona jak polamie ten nie bedzie miala jak robic. Ale dam wam wskazuwke, jak ktos nie gupi to wykmini, wskazowka brzmi: banki mydlane. Mysle ze milion da sie w tydzien narobic.

Mozna isc do mnie na terapie ale ja lecze psychodelikami :D

Zmieniony przez - leyus w dniu 2010-09-28 22:42:06

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co Na PRYSZCZE?

Następny temat

Dublin gdzie na impreze??

WHEY premium