SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Muscle Test

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 66184

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 1091 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17863
widze temat ruszyl ale jakos z dupy :]

Kto pokonuje innych, jest silny - Kto pokonuje siebie, jest potężny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
ja tam jestem za tym zeby pisac recenzje przed i po z fotkami. Rozne cykle 3tyg , 4tyg i dla prawdziwych hardcorowcow 5 lub 6 tyg

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
tak zle sie wypowiadacie o produktach firmy pana c.?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Raczej taka jaka jest prawda.

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
niestety wiekszosc z nas ma niezla pamiec i wie ze we krwi roberta plynie xxxx a nie jakies tam dziadostwo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 940 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20203
No to czekamy na recenzje tego produktu. A mam takie pytanie to Pana Darka, prowadzi Pan dziennik treningowy ? Jak tam u Pana WL i bicie Rekordu w zeszłym roku, bo nie mogę znaleźć żadnych informacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
lestat1986
niestety wiekszosc z nas ma niezla pamiec i wie ze we krwi roberta plynie xxxx a nie jakies tam dziadostwo


na szczescie Robert nigdy nie bral tego dziadostwa ktore wczesnije reklamowal , a musial mowic na filmikach to za co mial placone.
I cos tez kiepsko z pamiecia nektorych wlasnie bo nie pamietaja jakie waly byly robione hamsko w bialy dzien tam ...

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
ja kompletnie nie wiem jakie wały/o czy mmowisz. szczerze to za bardzo sie tym nie interesowałem. od wspomnianej osoby kupiłem jeden tylko produkt i to jeskies pół roku temu kiedy robert chyba juz nie wspolpracował i było to PEA, którego i tak nie łykam gdyz zazycie nawet jednego tabsa ZAWSZE powodowało u mnie zgage. Wyprobowane pare razy, takze nie ma co sie meczyc dla watpliwych suptelnych efektów poprawy nastroju.

tak btw. to rozumiem, ze mu za to placili i wtedy c. byl chyba jeszcze jego kumplem, ale takie zachwalanie i wciskanie szajsu, ktorego dodatkowo jeszcze sie nie brało mowiac, ze sie beirze i dzialanie super to /cytujac klasyka/ lipa. I nie pisz, ze nie bo wiadomo, ze tak

Zmieniony przez - lestat1986 w dniu 2012-05-12 19:12:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 122 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3228
Mam pytanie, ile w 1 capsie jest dawki epi a ile d-zine? Niestety nie mogę nigdzie znaleźć, ale pewnie ktoś będzie się orientował (Darek lub Michał?)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
wiesz czytalem na jakims forum, ze koles pisal, ze wyslal maila do koksa właśnie z taakim pytaniem i w odpowiedzi dostał (moze nie cytuje slowo w slowo, bo tak dobrze nie pamietam, ale cos takiego): jak sie boisz to nie kupuj, ale bedzie wszystko dobrze dzialac, towar pewny, u mnie nie ma lipy.
takze nie wiem czy ktos ci odpisze na to pytanie, bo skoro robert robi z wielkosci dawek tajemnice....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lipo Rush + spalacz

Następny temat

Odcinki nie ma lipy na tvnplayer

forma lato