SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MASA, JAKIE ODŻYWKI SĄ NAJLEPSZE

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11393

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Marcinecki z działu Odżywianie.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


witam wszystkich!

mam małe pytanko do tych, którzy dobrze znają się na odżywkach. mam 17 lat i postanowiłem trochę wspomóc moje zahartowane mięśnie. zastanawiam się na odżywkami olimpu bo słyszałem że cieszą się dużą popularnością, są bezpieczne i nie drogie. bardzo prosiłbym o pomoc w dobraniu odpowiedniej odżywki na masę.

z góry dzięki za wszystkie wypowiedzi!!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
a profil masz aktualny?

bo xz tego co piszesz trudno wywnioskowac czy akurat kreatyna jest Ci najniezbędniejsza...

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2009-06-27 20:44:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1430
Ja brałem MASS XXL z Treca i nie żałuje... właśnie kupiłem drugie wiadereczko:D Cena i jakoś dobra! 2000g 59 zł 3000g 84 zł

TrEninG CzYni MiStRzA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 386 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3166
popieram. Trec zankomity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
najwżniejsza jest dieta a o suple to do suplementacji

poczytaj https://www.sfd.pl/temat127853/ 

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 909
Rks, Slask - jak go braliscie ze tacy zadowoleni jestescie (?)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Czego Ci brakuje w diecie?

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
miedzy innymi bialka i weglowodanow. malo ich spozywam a o diecie to ja bym nie mowil bo nie mam zadnej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
To postaraj sie jakos sensownie ulozyc sobie jadlospis najpierw pozniej ew. dokup bialko, carbo oraz/lub gainer'a lub bulk'a.

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
suple suple suple
heheheh
nie bede bral supli dopoki nie osiagne wystarczajacej dla mnie formy na sucho.
powiem wam ze osaba madra cwiczaca (M) na samym poczatku nie bierze nic a dopiero na koniec ewentualnie cos sobie dopomorze.

M - osoba trenujaca wedlug mnie bez supli na poczatku osiagnie:
/-----------------------------------/ tyle na sucho i to zostanie na 100% nawet kiedy przestaniemy cwiczyc
/---------/ tyle z koksem
K - osoba ze tak powiem koksujaca lub poprostu bioraca jakiekolwiek wspomagacze, chce na szybko cos osiagnac i ma:
/------------------/ tyle z koksem i to moze zniknac
/-------------/ tyle na sucho i to tez dlugo nie zostanie jesli przestanie cwiczyc:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1027 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5425
ales teraz ***nal jak łysy o beton

odzywki to nie koksy - to sa naturalne produkty a nie koksy. Takie same prawie jak jedzenie, tylko sproszkowane...

No i osiagi na twoim "wykresie"

bez komentarza pozostawie
-------------------/ tyle osiagnie na sucho i to na pewno zostanie
------/ tyle na koksie i to spadnie

czyli mam rozumiec ze na koksie nie dosc ze sa mniejsze przyrosty niz na sucho, to jeszcze wiecej spada??

powrót do żywienia po latach przerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1764 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5987
Osobiscie uwazam ze na poczatku nie majac pojecia o diecie ciezko dostarczyc potrzebne wartosci odzywcze z pozywienia i tak jak Goral wspomina o bialku polecam wlasnie je.

chemik-mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mass xxl czy Gainer MCT?

Następny temat

Pomożecie??

WHEY premium