SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie odżywki są RZECZYWIŚCIE działają?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3783

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64
Interesuje mnie opinia osób ćwiczących dla zdrowia a nie wyczynu i specjalistów w kwestii suplementacji. Wiadomo że bardzo duża ilość odżywek ma bardzo znikome działanie oprócz szybkiego wyciągania pieniędzy z kieszeni naiwnych. Taki jest obecnie biznes. 90% oszustwa i 10% rzetelności. Chodzi o to żeby nie kupować czegoś co za spore kwoty daje 2% poprawy siły czy czrgo tam ktoś chce. Podobnie jak w komputerach naiwni kupują 50% droższe dyski twarde dające 5% poprawy szybkości w teście a 1% w praktyce. Chodzi o to żeby nie dać się doić jak jeleń reklamodawcom próbującym wcinąć nam cuda na kiju. Probowałem aminokwasów, L-Glutaminy i kreatyny i moim zdaniem są to przereklamowane śmieci. Ciekawe czy ktoś z Was może stwierdzić obiektywnie że jakiś suplement wyraźnie na niego pozytywnie zadziałał i wart jest wydatkowania na niego pieniędzy.

Jacek
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3695 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35058
a próbowałeś takiego specyfiku jak dieta podczas brania tamtych supli ???...pozatym czego spodziewałeś sie po op. aminków lub gluty

Hosse

Hosse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64
Spodziewałem się tego do czego miało to służyć zgodnie z reklamą :) czyli przyrostów mocy bądź większej energii, tudzież mniejszego spadku tkanki mieśniowej podczas diety. Zaden z wymienionych przypadków nie wystąpił w związku z tym ich stosowanie uważam za co najmniej wątpliwe w porównaniu z normalnym dobrze dobranym żarciem. W związku z tym pojawia się pytanie czy ma sens stosowanie jakichkolwiek suplementów a jeśli tak w jakim przypadku lub w połączeniu z czym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 108 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1911
Jeśli chodzi o mnie to najlepsze są odżywki wysokobiałkowe ale oczywiście bez odpowiedniego żarcia to na niewiele sie zdadza.Na pobudzenie? Kawa albo coś z energetyków jak red bull czy xl.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak brac- i co?

Następny temat

Z czego Tribulus ...

Fruzelina