SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie odżywki są RZECZYWIŚCIE działają?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4590

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64
Interesuje mnie opinia osób ćwiczących dla zdrowia a nie wyczynu i specjalistów w kwestii suplementacji. Wiadomo że bardzo duża ilość odżywek ma bardzo znikome działanie oprócz szybkiego wyciągania pieniędzy z kieszeni naiwnych. Taki jest obecnie biznes. 90% oszustwa i 10% rzetelności. Chodzi o to żeby nie kupować czegoś co za spore kwoty daje 2% poprawy siły czy czrgo tam ktoś chce. Podobnie jak w komputerach naiwni kupują 50% droższe dyski twarde dające 5% poprawy szybkości w teście a 1% w praktyce. Chodzi o to żeby nie dać się doić jak jeleń reklamodawcom próbującym wcinąć nam cuda na kiju. Probowałem aminokwasów, L-Glutaminy i kreatyny i moim zdaniem są to przereklamowane śmieci. Ciekawe czy ktoś z Was może stwierdzić obiektywnie że jakiś suplement wyraźnie na niego pozytywnie zadziałał i wart jest wydatkowania na niego pieniędzy.

Jacek
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3695 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 35058
a próbowałeś takiego specyfiku jak dieta podczas brania tamtych supli ???...pozatym czego spodziewałeś sie po op. aminków lub glutyHosse

Hosse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64
Spodziewałem się tego do czego miało to służyć zgodnie z reklamą :) czyli przyrostów mocy bądź większej energii, tudzież mniejszego spadku tkanki mieśniowej podczas diety. Zaden z wymienionych przypadków nie wystąpił w związku z tym ich stosowanie uważam za co najmniej wątpliwe w porównaniu z normalnym dobrze dobranym żarciem. W związku z tym pojawia się pytanie czy ma sens stosowanie jakichkolwiek suplementów a jeśli tak w jakim przypadku lub w połączeniu z czym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 108 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1911
Jeśli chodzi o mnie to najlepsze są odżywki wysokobiałkowe ale oczywiście bez odpowiedniego żarcia to na niewiele sie zdadza.Na pobudzenie? Kawa albo coś z energetyków jak red bull czy xl.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak brac- i co?

Następny temat

Z czego Tribulus ...

nutloveb