SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs " Krata na Lato 2017"moduł III str 26

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56271

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
Masti ponowię pytanie , jak z przerwami w WW i Przysiadzie trzeba sztangę trzymać czy można na chwile odłożyć na stojaki ? Żeby było wszystko jasne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22611 Napisanych postów 11144 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356261
I jak z technika WW? Z zatrzymaniem na klatce? Do zablokowania lokci? Czy kulturystycze pompowanie w powietrzu bez zadnych akcentow?

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Można sztangę odłożyć,napić się bcaa,posłuchac muzy-ale jest na to 3 minuty- i naprawdę szybko upływają,jak się zaczyna je mierzyć :)
Teoria Einsteina się sprawdza w praktyce :)

Wyciskanie wielokrotne robimy porządnie-tak jak chłopacy to zrobili wygrywając z mistrzami



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Tak z doświadczenia-warto nie tylko odłożyć sztangę ale także wstać z ławki-jest lepsza regeneracja i zrobi się lepszy wynik niż leżąc i tylko odkładając sztangę.

Sprawdzałem to wielokrotnie,bo można by sądzieć,że jest akurat odwrotnie.

Jak dam radę i będzie okazja-nagram specjalne czynności mobilizujące maksymalnie nerwy i mieśnie do takiej pracy-ostatnio pokazał mnie to Rafał i działa!!!
Byłem zdumiony bo tak na oko dodawało ok 20 % siły.

Przeprowadzimy jeszcze konkretne próby-może w niedzielę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
Nagraj, nagraj na pewno się przyda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Tylko ,żeby nie było.......



Sezon przejść po plażach się chyba już rozpoczął .

Może zadanie dodatkowe?

Przejście z krata po plaży i będziemy liczyć ile osób na Was spojrzy? :)




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
Nie chwaląc się tylko wyrażając swoją obiektywną ocenę to coś cieńko z "kratami" u pokazanych jegomości Toż to z naszego działu chłopaki zrobiliby lepsze wrażenie swoimi kratami
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7517 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385528
Jeszcze nie odslonilem wszystkich swoich kart
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Zatem -pozostało czekać na filmiki z przejść plażą :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7299 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
Ha ha takie przejście po plazy jak na filmie mam po 5 browarach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozbudowa klaty po 40

Następny temat

Szajba,Konkurs Krata Na Lato 2017

WHEY premium