SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kittie ma NOBLA, a... Picie, ćpanie, pyerdolenie - to w kurniku zawsze w cenie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114888

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
Sheep moja płakała z bólu przed pierwszą operacją i chodziła o kulach bo inaczej nie była w stanie się poruszać, a dziaisaj mi narzekała że grzybów w lesie nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
No jakoś to przeżyć musi w imię poprawy

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
niech robi jak najszybciej, gorzej nie będzie, moja pewnie jeszcze o kulach by dała radę ze dwa tygodnie, a potem to pewnie wózek, a teraz kobieta nie ma już tych złych humorków i płaczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
terco
Żyrafka co kupiłaś, o ja głodna siedzę w pracy, może byś wpadła???


jestem
witaj
mam tuńczyka, fetę, chleb i takie tam standardy.......jem wreszcie chleb z masłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
mojej sie juz biodro blokowało, czasami jak szla to nagle nei mogła przestawic nogi musiała ja ustawiać by pójśc dalej
No jest jeden problem pozniej trzeba uwazac jednak by nie przewrócicsie bo to miejsce narazone mam mówi ze wszpitalu spotkala pare osob co niestety po przewróceniu sie im ta proteza sie wyłamała z kosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
No to jeszcze jej trzeba spowalniacz zamontować jakiś bo ona prędka niesłychanie :> a operacja za 2,5tygodnia trochę lipa że na zimę ta rehabilitacja wypada jak ślisko się robi ;/

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
straszne rzeczy
wybaczcie ze sie z tym masłem wbiłam z rozmowę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
samo zycie
laski a jak wasze mamy uwazaja, co było powodem zmian w stawach biodrowych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
A co jest? pytam na przyszlosc...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BlueCrocus Po zdrowie i sprawność

Następny temat

redukcja przy hiperprolaktynemi - cichoszka

WHEY premium