SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kittie ma NOBLA, a... Picie, ćpanie, pyerdolenie - to w kurniku zawsze w cenie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114919

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
może mam duże płuca, i dlatego tyle przestrzeni pod żebrami mi potrzebne
No właśnie, tak jak Ruda mówi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kittie, ale taka klata to wielki atut Jak domasujesz jeszcze dupska, to będziesz miała talię jak Marzia Prince Z dobudowaniem klaty chodzi mi o jej górną część, tzn. górne rusztowanie cycków

Słodzenie w kurniku jest mdlące

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2012-09-20 14:03:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Marta: no atut, jak założę ciasną kieckę to wyglądam jak bym miała dwa rzędy cycków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
i żadna baba z dwoma marnymi cyckami nie może równać się z moimi czterem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
cztery cycki rządzą

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dlatego trzeba zbudować duże cycki mięśniowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
w dupe jeża łeb mi pęka :>

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ja tradycyjnie proponowałam bym Kiettie gorset troche ponosic a zebra zostana wepchniete i bedzie cacy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
ale z tym brzuchem, to trafiłaś w 10. Przeszkadza mi brak siły mięśni brzucha na rurze. Mam dużo silniejsze plecy, ale brak mocy w brzuchu przeszkadza mi w utrzymywaniu równowagi przy np. staniu na rękach czy robieniu "flag" - utrzymywaniu się pod kątem prostym do rury. I nie wiem jak ten problem ugryźć. A jaką dysproporcję mam na skośnych to widać bardzo dobrze - lewa strona wcięta bo mniej używana, prawa płytsza
Ehhh
Obli: ortopedyczny taki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nie, taki sliczny groset typu waist training tak 6 miesiecy noszenia jak najczesciej i zebra wchodza
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BlueCrocus Po zdrowie i sprawność

Następny temat

redukcja przy hiperprolaktynemi - cichoszka

WHEY premium