SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kittie ma NOBLA, a... Picie, ćpanie, pyerdolenie - to w kurniku zawsze w cenie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114855

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Katlak, jedyne, co odważyłabym się nazwać miłością, to właśnie miłość do dziecka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
każdy jest materialistą a jak nie jest to niech odda wszystko i wtedy można pogadać

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Wydaje mi się, że ja kocham M. za to, że mi pozwala na pełną suwerenność, nie wpyerdala mi się w to co robię, nawet jak myśli że to idiotyczne - wyraża swoją opinię ale nigdy mnie nie ciśnie. Tak samo jak coś spyerdolę to się nigdy nade mną nie lituje ale i nie dokucza mi z tego powodu. Nie próbuje rozwiązywać moich problemów, skoro widzi że jest to niepotrzebne. Ale przy tym wiem, że jak by sytuacja była bez wyjścia to dał by sobie za mnie rękę obciąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 350 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2165
no, takie bajdurzenie o ideałach to możemy sobie zapuszczać, jak jesteśmy najedzone, ładnie ubrane i mamy gdzie mieszkać. Wystarczy przegłodzić parę dni i już się dowiesz zupełnie innych rzeczy na temat materializmu ;}
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
I prawdopodobnie, gdyby moje oczekiwania zawiódł to przestała bym go kochać. I tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
kittie właśnie dobrze powiedziane prawdopodobnie, też mi się wydawało, że jestem twardą laską, a teraz mimo, ze chlop zawodzi na wielu polach jak potrzebne mi wsparcie to mi milosc nie mija.... kurna zesz to przeciez toksyczne, dobrze za mam mnostwo roboty na glowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 350 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2165
no i na tym się kończy bajka "kocham pomimo wszystko" :) bo co to znaczy, że mimo co? Mnie się zawsze wydawało, że się kocha za coś, a nie pomimo całego gówna, jakie druga osoba może sobą przedstawiać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Guiy sama ze sobą gadasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 350 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2165
Marta, chyba nie nadajemy na tych samych falach, ja tam widzę kontekst. Albo może nadinterpretuję. Przepraszam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Możemy więc napisać w dużym skrócie, że miłość polega na wzajemnym spełnianiu oczekiwań dwojga ludzi, i jest tyle miłości, ile oczekiwań i osobowości. A że oczekiwania się zmieniają nie zawsze w parze z ludźmi to związki się rozpadają. I takie pyerdolenie, że skoro się rozstało to się nie kochało też jest g**** warte, bo nieprawdziwe.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BlueCrocus Po zdrowie i sprawność

Następny temat

redukcja przy hiperprolaktynemi - cichoszka

WHEY premium