SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONKURS - Przemiana Sylwetki / Podsumowanie str.76

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 95329

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8240
ale bedziemy pomagac nie zostawimy nikogo samego
nawet nie doczytałam jeszcze wszystkich założeń diety ale wchodzę w to o ile mnie mój mężczyzna z domu nie wywali, bo już i tak zrzędzi że wydziwiam z jedzeniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
tylko te treningi wytrzymałościowe...
Miałam takie same przemyślenia, ale postanowiłam spróbować.

Nie pękaj Fela

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3248 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41520
ha! to widze ze wszystkie 'kochamy' wytrzymki
trza byka za rogi wziac!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 484
niezły hard core się tu szykuje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5965
Hmm jak dwa tygodnie do namysłu to bardzo dobrze wstępnie jestem bardzo chętna ale mam dość ciężką sytuację na uczelni a ba ten okres wypada sesja...ale jak mówiłam na razie pisze się na to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
A można się przyłączyć do konkursu niekonkursowo....generalnie postępować wg zasad, ale z modyfikacjami pod kręgosłup?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
^^ Oczywiście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
rallygunia jak przystąpisz to powiemy co mozesz bo na pwno na swing to sie pisać możesz, ale czesc wytrzymek dasz rade spokojnie

Zmieniony przez - obliques w dniu 2011-03-31 20:20:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
to ja bym się na takie coś pisała bo chcieć chcę, ale tak żeby sobie nie zaszkodzić
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

asikia20/ rzezba

Następny temat

Czas zmian

WHEY premium