SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KAIZEN - Test by Miętowy - pods. s. 24

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43394

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
chyba odebrałeś to jak jakis atak - tylko pytam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11395 Napisanych postów 72676 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958486
ja tu nie widze, zeby mietas to tak odebrał...poprostu po alko widocznie tak ma :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
dokładnie
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
mietas czesto piesze ze bierzesz oliwe z oliwek lykasz ja normalnie na lyzke i do geby cyz dodajesz do jakis posilkow, saltek itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
aha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
na bank z gwinta daje

Co miałeś z biodrem jeżeli można zapytac?

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
myslsiz że taki chlor jak mięton będzie sie ***ał z nalewaniem na łyżeczki ?

kieliszek albo gwint innej opcji nei ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Dzisiaj widzialem czlowieka w pelnej okazalosci na zywo moge powiedziec, ze chyba zaczyna sie cos dziac
popierdzilismy w stolki, obrobilismy paru osobom dupe, wypilismy gainer'a, obejrzalem mietasa car audio warte tyle co moje audi a mietas obejrzal w pelnej okazalosci cos szczegolnego hahah <lol>

jeszcze jedno byl dzisiaj jakis elegancki to chyba przez te odzywki z najwyzszej polki

Pozdro
GÓRAL

Ps. Mowilem ze 100 g to za duzo na raz

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660

zdecydowanie za duzo, racja.
Rozbijam na 2 porcje.
Oliwa?
nie takie rzeczy sie piło
Na łyżke głeboką ( mam taką plastikową - wiecej sie mieści) i do papy..popijam woda..
nie zawsze znajdę czas czy odpowiednia sytuację by zdążyć ją spożyć, ale staram sie łykać raz-dwa razy dziennie po jakieś 40 ml.
niedawno wszmałem zma, poczekam aż sie przyjmie i lecę po tosty z dużą iloscią sera i wędliny..wczesniej poszło 100% whey.Jem na siłę, nie jestem głodny.Ale inaczej organizm oleje całe wysiłki i nie przybędzie mi ani gram.
No Góral zdjęcia fajne..ale to nie miejsce na opis heheh..
Myśle też czy nie wejśc w zakres 10-6 powtórzeń..żeby sprawdzić poziom siły.Na razie czuję wzrost mocy, sylwetka stala sie pełniejsza i mniej płaska.


Zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nitro2

Następny temat

CP dawkowanie. Sogi poleca

WHEY premium