SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki drążek

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1453

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 296 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1892
Witam. Zastanawiam się nad kupnem drążka i nie wiem jaki: rozporowy czy z 6 uchwytami. Co możecie doradzić??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z futryny. Na te dwa wystające "bolce" zakładam drążek i go rozkręcam. "Wisiało" na nim 105kg i jeszcze żyje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 622
6 uchwytowy jest lepszy, ale czy masz gdzie go zamontować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 296 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1892
Jest z tym troche problem, nie mam za dużo miejsca:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 296 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1892
Mam trochę miejsca w garazu, ale teraz raczej w garazach jest teraz troche zimno. Zacząłem się nad tym zastanawiać, bo na rozporowym chyba nie moża rozłożyć szeroko ramion w treningu pleców nadchwytem, nie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 622
Wszystko można zalezy od drązka i szerokości futryn
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co do garażu to zależy jaka tam jest temperatura. Ja robie treningi przy 11 stopniach :) po rozgrzewce nie czuć zimna. Do tego mam drążek rozporowy w pokoju, futryna ma 85cm ale jak chwyce na samych końcach drążka to jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7517 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385528
jak masz mozliwosc montazu to lepiej ten z uchwytami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1005 Wiek 109 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22421
Ten z uchwytami daje Ci większe możliwości m.in. różnorodność chwytu, możliwość użycia dodatkoweo obciążenia ( z reóły drążki rozporowe słabiej trzymają ).

Carpe diem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 296 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1892
No racja, ale jednak różnica w cenie jest:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zależy też czy drążek trzyma tylko rozpór czy tak jak w moim przypadku 5cm śruby w futrynie (wystaje 1cm owinięty gumą). Taki żeby spaść musi się sporo wygiąć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ocena planu , odżywek

Następny temat

dieta do sprawdzenia odchudzajaca

WHEY premium