SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gołota vs Adamek - dyskusja po walce

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 102827

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
Rendan napisaleś,ze walka z Briggsem nie byla popularna w Stanach,bo była w cruiserweight,problem w tym,ze była w jednej z najpopularnieszych wag czyli light heavyweight i szybo o Adamku zrobiło sie troszecke głośno,bo to były wojny,ale ucichło,a Adamek był mistrzem w DWÓCH wagach light heavyweight i cruiserweight,jak żaden inny Polak...Don King za rzadko wypuszczal na ring,Adamka i zobacznie co King robi z Cunninghamem

Mariola Golota mówila,ze nigdy nie byli przyjaciółmi,i to było widać....

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2009-10-25 20:28:56

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2009-10-25 20:31:34

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2009-10-25 20:33:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 155 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 996
Ludzie przecież ta walka była na 100% ustawiona.Gołota dostał pewnie oprócz 300 tys dolców jescze ze 150tys albo drugie tyle i zgodził się podłożyć .Jest mnóstwo wpływowych osób w polsce ,którym bardzo zależało na tym ,żeby Adamek wygrał.Gdyby Adamek przegrał to musiałby poczekać conajmniej rok na kolejną walke wadze ciężkiej ,a mu zależy na czasie bo jest teraz w szczycie formy.
Gołota nie trzymał gardy ,nie wyprowadzał praktycznie żadnych ciosów ,był wolny jak żółw w składzie porcelany i mimo to ,że nigdy nie należał do szybkich bokserów to w tej walce było to wyolbrzymione do kwadratu.
A jeżeli Adamek chce walczyć z braćmi Kliczko to na głowe upadł chyba .Z tymi kabatami to on dostanie KO w pierwszej rundzie ,jeżeli przetrwa do drugiej to to będzie jego życiowy sukces.a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 166 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3852
BRAWO! TigerLion też tak myślę. A tak po zatym to chciałem przeczytać!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
Faktycznie Cezi, z rozpędu pisałem i jakoś i się ubzdurało, że to było o tytuł w CW, nie wiem dlaczego. Zwracam honor. Mimo wszystko Adamek i tak przed tą walką był postacią anonimową praktycznie w USA i powtarzali to nawet eksperci.

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
Rendan,a co Tua vs Adamek... ? To tylko plotki,ale....Adamek chce juz walczyć w styczniu...a nie sorry 6 luty...

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2009-10-25 20:46:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 3834 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41311




Musiałem dać

Zmieniony przez - vexen w dniu 2009-10-25 21:12:57

KB/MT/MT + BJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2053 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9106
$ sałata, odpuscil bym Bowa...

Ignorante juris nocet

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
Co do walki z Davidem... Nie wiem, może się mylę, ale myślę, że źle się to skończy dla Adamka. Tua mimo, że jest już dość stary to prezentuje wysoki poziom co pokazała dobitnie ostatnia walka z Cameronem. A ma czym przy*******ić, że się tak wyrażę. Jeżeli trafiłby Adamka to nawet jego mocna szczęka by tego nie wytrzymała. Ciężko to widzę.

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
Rendan,nie chcę porównywać ten pobił,tego,a tamten tamtego,ale Byrd zniszczył Tuę,a Gołota lepiej sobie radził z Byrdem niz Tua.Wiem ,boimy się tych doskoków Tuy,dynamiki ala Tyson,i lewego sierpa,ale ja uwierzyłem w wielkosć Adamka po walce z O'Neillem Bellem,Bell to byl puncher wagi Cruiser,ale Adamek walczył tak jak z Golotą i nie dał sie trafić,ogólnie wątpie by do tej walki doszlo,ale Main Events ma dobry plan,porobić sobie rekord na emerytach,oby tylko się nie zagalopowali...

Dobra na razie,generalnie,to zobaczymy,bo teraz po tej walce ,to czyste dywagacje są...

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2009-10-25 21:31:41
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rafał Simonides - relacja z Tajlandii cz. 1

Następny temat

Problem z Workiem

WHEY premium