SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gołota vs Adamek - dyskusja po walce

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 102737

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 578 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6237
axi_24 jedz do Gilowic, Tomek bedzie tam na poprawinach powiedz mu prosto w twarz że ta wygrana z Gołota nic nie znaczy bo była ustawiona :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wszystko wedlug mojego scenariuszu. Andriu niech juz lepiej z ta szybkoscia te weki zakreca. Minam jego czas

Do takiej walki nie powinno wogole dojsc , Golota wogole bez formy byl i szybkosci.

Teraz pora na betonowy mor dla Adamka z Kliczka niestety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 691 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8789
dlaczego nie powinno? :>
zarobieni sa doslownie wszyscy (moze po za tymi co kupili bilety) :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dla tego ze wygladalo to tak jak wygladalo.

Czyli na zasadzie ze wpadl Rocky do masarni. Poboksowal i polecial do domu


Ale skoro juz bylo to na pewno marketingowo kazdy byl zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
najwieksza szkoda, to ze szpilke zamkneli dzien przed gala
charakterny chlopak, ktory moze bardzo duzo osiagnac

co do walki golota vs. adamek - widac ze andrzej jest juz starym dziadkiem, ale serce do walki ma, nie ma co mu w tym aspekcie zarzucic.

Zmieniony przez - FightOrDie w dniu 2009-10-25 02:47:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 705 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7912
soryale jak czytam te wypociny rendana i bola to az zle mi sie robi...

bronicie swojego po walce.. 'ach jak by to bylo, gdyby nie to to by wygral, wiadomo bylo ze adamek wygra" a go... bylo wiadomo.

adamek dopiero przeszedl do Heavy wiec co mial pokazac w swojej pierwszej walce? golota? zle nie wygladal ostro przepracowal okres przygotowawczy. adamek moze sie rozkreci, wiadomo ze po 1 okresie w heavy nie pokaze wszystkiego (nie mowie tutaj ze nie dal z siebie wszystkiego).

@bolo to ze sprawdzilo sie twoje 'prorokowanie' ze golota przegra w 4-5 rundzie to co? to znaczy ze o boksie wiesz wszystko i pozjadales wszystkie rozumy. To jest forum dyskusyjne a takie jest moje zdanie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 963 Wiek 32 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7445
Ja Wam powiem, że przed walką strasznie się denerwowałem, jak widziałem już na początku, że Andrzej dostaje baty to miałem puls ponad 150...potem zapaliłem fajka, a potem kolejnego (a nie paliłem ze 2 miesiące), a po walce się zbełtałem :/

Nie wiem czy z nerwów czy od fajek czy mix...

szkoda Andrzeja bardzo, gratuluję Adamkowi no i tyle w sumie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 3834 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41311
Jakby Andrzej nie pajacował to by nie było Technicznego Nokautu i tyle ... Co chciał pokazać tymi rękami opuszczonymi ? 2/5 uniki mu się udały ... Jak Adamek rozciął mu łuk brwiowy to wiadomo było ,że już po walce ... Chociaż sędzia moim zdaniem nie powinien przerwać bo Gołota wstawał odrazu .

KB/MT/MT + BJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 237 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90295
jakby sędzia nie przerwał to niestety ale dla Andrzeja skonczyłoby sie to ciężkim nokautem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
Fod oczywiście ironizujesz z tym szpilką?

Business as usual

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rafał Simonides - relacja z Tajlandii cz. 1

Następny temat

Problem z Workiem

WHEY premium